Pogrzeb Zofii Czerwińskiej. Gwiazdy filmów i seriali oraz muzycy pożegnali aktorkę w Warszawie

Zofia Czerwińska zmarła 13 marca 2019 r. Pogrzeb aktorki odbył się 20 marca na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Jak wyglądało jej pożegnanie?

Multimedia

Pogrzeb Zofii Czerwińskiej odbył się 20 marca 2019 r. na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Msza pogrzebowa rozpoczęła się o godz. 13. w kościele Środowisk Twórczych na placu Teatralnym w Warszawie.

Zofia Czerwińska nie żyje. Aktorka miała 85 lat Zobacz więcej

Zofia Czerwińska zmarła 13 marca 2019 roku w Warszawie na kilka dni przed swoimi 86. urodzinami. O jej śmierci poinformował przyjaciel i wykonawca testamentu Mariusz Szczygieł. Po kremacji Zofia Czerwińska chciała spocząć z rodzicami, a jej prochy miały znaleźć się w różowej urnie. Tak właśnie się stało. W ostatnim pożegnanie uczestniczyli aktorzy, muzycy, artyści, m.in. Teresa Lipowska, Joanna Kurowska, Stefan Friedmann, Artur Barciś czy Maja Komorowska. Zgodnie z wolą zmarłej, podczas uroczystości zaśpiewał Stachursky.

ktorka była znana m.in. z seriali, w których grała zwykle role komediowe. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać jako ekspedientkę sklepu monopolowego "U Stasia" - Malinowską, w serialu ''Świat według Kiepskich".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    gdzie jest halinka???

    23.03.2019 15:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×