„Pojedynek na życie” - nowy serial kanału Lifetime już w kwietniu [WIDEO]

Nowy serial kanału Lifetime „Pojedynek na życie” już w kwietniu. Jedno przypadkowe wydarzenie zmienia na zawsze życie pewnej dwudziestoczterolatki. Od tej chwili rozpoczyna się pojedynek, w którym gra toczy się o najwyższą stawkę – życie.

Multimedia

April (Italia Ricci) jest inteligentną i charyzmatyczną młodą dziennikarką, która stara się rozpocząć karierę w jednym z bostońskich dzienników. Aby wybić się z tłumu i pokazać swoje umiejętności potrzebuje nietuzinkowej historii. Gdy nie goni za sensacją, stara się utrzymać dobre relacje z rodziną – owdowiałą matką Sarą (Mary Page Keller), buntowniczą młodszą siostrą Brenną (Haley Ramm) i babcią Emmą (Rebecca Schull).

April jest w przełomowym momencie swojego życia: właśnie dostała szansę, aby zaimponować redaktorowi naczelnemu wywiadem z gwiazdą futbolu, a znajomość z przystojnym współpracownikiem Dominikiem (Richard Brancatisano) zaczyna rozkwitać. Niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że April ląduje w szpitalu, gdzie onkologiem jest George (Steven Weber), jej wujek, z którym zerwała kontakt po śmierci ojca. To on odkrywa, że April ma białaczkę.

CZYTAJ TAKŻE: PREMIERA SERIALU "WIKINGOWIE" NA KANALE LIFETIME JUŻ 25 MARCA WIOSENNA RAMÓWKA LIFETIME. AŻ 25 PREMIER WIOSNĄ 2015 W LIFETIME

Serial pokazuje zachowanie April w obliczu przytłaczających wiadomości, podczas gdy jej stresująca praca i życie uczuciowe dla niejednej młodej dziewczyny byłyby już wystarczającym obciążeniem. Mimo to bohaterka nie zamierza porzucić swoich marzeń. W tej trudnej wędrówce, April odkryje w sobie nieznane dotąd pokłady siły i pasji i zrozumie, że czasem trzeba spojrzeć śmierci prosto w oczy, by zacząć żyć na prawdę.

„Pojedynek na życie" jest adaptacją serii w języku hiszpańskim stworzonej przez meksykańską stację Televisa. Serial jest efektem współpracy pomiędzy BV Family Productions, Lionsgate i ABC Family. W serialu występują gwiazdy takie jak: Italia Ricci, Mary Page Keller, Aisha Dee, Richard Brancatisano i Haley Ramm. Gościnnie występują również Steven Weber i Rebecca Schull, znani z popularnego serialu „Skrzydła”. Do grona producentów wykonawczych należą: Patrick Sean Smith, Susanna Fogel, Joni Lefkowitz i Aaron Kaplan.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×