Pokochała czerń?

A przy okazji samozwańcza królowa popu potwierdza swój związek z Nergalem. Czyżby ulubiony różowy zszedł już na drugi plan? Na to wygląda ...

Multimedia

Niestety nie możemy powiedzieć z ręka na sercu, że znajomość z Adamem Darskim służy Dodzie. Patrząc na jej zdjęcia z konferencji Sopot Hit Festiwal zastanawiamy się, czy ona w ogóle śpi? Wyglądała na bardzo zmęczoną, ponurą, jakby smutną, uśmiechy był jakieś takie wymuszone.

Do tego jej ''ciemna'' stylizacja daje sporo do myślenia. Czy z królowej popu zamierza zostać królową nocy? Sama przecież przyznaje w rozmowie z jednym z tabloidów że z Adamem (lider grupy Behemoth) tworzą parę.

Widać też, że Dodzie bardzo zależy na tym facecie i wiąże z nim spore nadzieje. Podobno męczy ją to, że wszyscy mówią o tym, jak Nergal i ona do siebie nie pasują. Może stąd ta zmiana wizerunku i wybór czarnych ciuchów?

Komentarze

Skomentuj
  • Ginger (gość)

    Tracę szacunek do Nergala... Jak facet, który tworzy jeden z najlepszych zespołów "heavy metalowych" może być z pustą i plastikową Dodzią...;/ Żenada. Mam nadzieję, że to z jego strony nic poważnego i plastikowe cycki mu się szybko znudzą, bo takie połączenie, księcia ciemności z samozwańczą "królową pop" to nic dobrego...!!!

    01.07.2009 17:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×