"Pokot". Borys Szyc opowiada o nowym filmie Agnieszki Holland [WIDEO]

Podczas pokazu nowego filmu Marii Sadowskiej "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" mieliśmy okazję spotkać się z Borysem Szycem. Aktor w ostatnim czasie zagrał nie tylko w "Sztuce kochania", ale także w filmie Agnieszki Holland pt. "Pokot", o którym nam opowiedział.

Multimedia

"Pokot" swoją światową premierę będzie mieć w Konkursie Głównym tegorocznego festiwalu filmowego w Berlinie, który odbędzie się już w lutym. Niedługo po Berlinale, a mianowicie 24 lutego, film trafi do polskich kin.

Tak o "Pokocie" mówi Borys Szyc:

To film o silnej kobiecie, która stawia czoło bezdusznym facetom zabijającym zwierzęta i urządzającym polowania. Bierze sprawiedliwość we własne ręce.

Zobaczcie plakat nowego filmu Agnieszki Holland [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Borys Szyc nie kryje radości, że miał okazję pracować z Agnieszką Holland i jest zadowolony, że efekt ich wspólnej pracy został już doceniony na świecie.

W "Pokocie", poza Borysem Szycem, zagrali również Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszał, Patricia Volny, Miroslav Krobot, Tomasz Kot, Andrzej Grabowski, Katarzyna Herman, Marcin Bosak, Andrzej Konopka, Sebastian Pawlak oraz Katarzyna Skarżanka.

"POKOT" W KINACH OD 24 LUTEGO

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×