"Pół Wieku Poezji Później". Zobacz zwiastun fanowskiego filmu osadzonego w świecie "Wiedźmina"!

W sieci pojawił się już zwiastun fanowskiego filmu osadzonego w świecie "Wiedźmina"! Za krótkometrażówkę inspirowaną twórczością Andrzeja Sapkowskiego odpowiada Jakub Nurzyński. Zobaczcie, jak zapowiada się "Pół Wieku Poezji Później"!

Multimedia

"Pół Wieku Poezji Później" o czym jest film?

"Pół wieku poezji później" to fanowski film Jakuba Nurzyńskiego na motywach "Wiedźmińskiej Sagi" Andrzeja Sapkowskiego. Projekt został zrealizowany przy współpracy z niezależną grupą filmową złożoną z ludzi, którzy na co dzień zajmują się produkcją filmową, telewizyjną bądź teatralną. Głównym bohaterem krótkometrażówki "Pół Wieku Poezji Później" będzie wiedźmin Lambert.

Jako Słowianie chcemy w naszym filmie w pełni oddać ducha wiedźmińskiego Uniwersum - zarówno w muzyce, dialogach (które będą po polsku z angielskimi napisami), prawdziwych średniowiecznych sceneriach, ręcznie szytych kostiumach oraz zbrojach i broni wykonanej przez rzemieślników zajmujących się rekonstrukcją historyczną - tłumaczył jakiś czas temu twórca filmu.

Internauci oceniają charakteryzację i strój Geralta. Jest dobrze?Zobacz więcej

W obsadzie filmu inspirowanego twórczością Andrzeja Sapkowskiego znaleźli się m.in. Mariusz Drężek, Magdalena Różańska, Zbigniew Zamachowski, Kamila Kamińska, Bartosz Wesołowski czy Paweł Lipnicki. Za scenariusz odpowiadają: Dariusz Gabryelewicz, Brunon Hawryluk i Jakub Nurzyński. Premiera filmu zaplanowana została na 30 listopada 2019 roku na kanale na YouTube. W sieci pojawił się już zwiastun produkcji, który możecie zobaczyć poniżej.

Jak Wam się podoba? Przypominamy, że w czwartym kwartale tego roku na Netflix zadebiutuje z kolei serial "Wiedźmin" z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Andżej (gość)

    To ma być film pełnometrażowy, nie krótkometrażowy.

    15.07.2019 01:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×