"Polak potrafi". Najciekawsze polskie wynalazki i produkty w nowym magazynie. Gdzie oglądać? [ZDJĘCIA]

Program "Polak potrafi" jest o wynalazkach i produktach powstających w Polsce. Autorzy odwiedzą fabryki i manufaktury z wielu różnych branż. Pokazują najbardziej dynamicznie rozwijające się gałęzie przemysłu.

Multimedia

"Polak potrafi" odcinek 1. w sobotę, 20.10.2018 o godz. 17:45 w TVN Turbo - sprawdź program tv

Polak naprawdę potrafi! W naszym rozrywkowo-naukowym programie pokażemy, co Polacy potrafią wymyślić, zbudować, stworzyć. To już szósta seria jednego z najchętniej oglądanych programów naszej stacji! Rusza kolejna seria programu "Polak Potrafi"!

Nowości TVN Turbo. Zobacz, co warto oglądać! [GALERIA]Zobacz więcej

Odwiedzimy wyjątkowe fabryki i manufaktury z wielu różnych branż. Pokażemy najbardziej dynamicznie rozwijające się gałęzie polskiego przemysłu. Zaprezentujemy procesy produkcyjne polskich produktów, które zdobywają uznanie na światowych rynkach. Odwiedzimy też miejsca, w których pracują tysiące Polaków. Poza fascynującą wiedzą na temat technologii produkcyjnej, przedstawimy widzom ciekawostki dotyczące najbardziej spektakularnych polskich dokonań i odkryć, a także polskie "naj", czyli największe i najstarsze obiekty inżynieryjne w kraju.

Odwiedzimy najszybszą windę, najdłuższy most i najwyższy budynek. Przepłyniemy się najdłuższym basenem, przejedziemy największy tor kartingowy, wyścigowy i szturmowy oraz najdłuższy prosty odcinek drogi. Pokażemy też największą halę sportową i magazyn, najdłuższą linię tramwajową oraz parking, który jest w stanie pomieścić największą liczbę samochodów. Odkryjemy przed widzami programu tajemnicę, gdzie znajduje się największa polska fontanna, największy park i najdłuższy tunel! Jednym słowem - zostaną pokazane obiekty, których nie zobaczycie na co dzień oraz takie, które być może mijacie każdego dnia, nieświadomi ich wielkości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×