"Poldark - Wichry losu". Finałowy sezon kostiumowego hitu już wkrótce! Kiedy premiera 5. sezonu w Polsce?

Nadchodzący 5. sezon zrealizowanego z rozmachem serialu kostiumowego „Poldark - Wichry losu”, z ulubieńcem żeńskiej części publiczności Aidanem Turnerem, będzie ostatnią odsłoną tej produkcji. Premiera pierwszego odcinka już w niedzielę 9 lutego o godz. 20:15 na kanale Epic Drama.

Multimedia

"POLDARK - WICHRY LOSU" - PREMIERA 5. SEZONU W NIEDZIELĘ, 9 LUTEGO, O GODZINIE 20:15 NA ANTENIE EPIC DRAMA

Cztery sezony serialu "Poldark - Wichry losu" zdążyły rozkochać widzów w XVIII-wiecznych kornwalijskich krajobrazach, w których rozgrywają się losy bohaterów. Od 2015 roku mogliśmy śledzić zmienne koleje życia Rossa Poldarka, wokół którego skupiona jest fabuła, i jego ukochanej Demelzy.

Serial powstał na podstawie bestsellerowej 12 – tomowej sagi Winstona Grahama i został zaadaptowany na potrzeby ekranu przez scenarzystkę Debbie Horfsfield. Pomysł na ostatni sezon może zaskakiwać, gdyż scenarzystka zamiast adaptacji kolejnego, ósmego tomu, rozbudowuje scenariusz o wątki, o których autor powieści jedynie wspomniał.

3. sezon serialu już wkrótce na Epic Drama! Ross Poldark i Demelza powracają!Zobacz więcej

W ten sposób wypełnia lukę w fabule powieści, której ósma część ma miejsce 10 lat po wydarzeniach sezonu czwartego i opowiada o dorosłych dzieciach Poldarków i Warlegganów. Finałowe odcinki, oprócz nowych wyzwań i konfliktów, przyniosą odpowiedzi na wiele pytań.

Za produkcję serialu odpowiedzialni są Roopesh Parekh i Michael Ray. Obraz został wyreżyserowany przez Josha Agnew („Pan Selfridge”, „Jekyll and Hyde”) i Stephena Woolfendena („Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”). Finałowy sezon serialu "Poldark - Wichry losu" liczy 8 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×