Półfinał "Dancing With The Stars". Odpadli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak

Poznaliśmy finalistów "Dancing With The Stars". Z show pożegnali się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak,

Multimedia

Półfinałowy odcinek "Dancing With The Stars" otworzył występ Dawida Kwiatkowskiego i Janji Lesar, którzy tańczyli w poprzedniej edycji programu. Następnie prowadzący "Taniec z gwiazdami" ogłosili, że wszystkie pary zatańczą w tym odcinku aż po trzy razy! Ostatni taniec miał być totalną improwizacją.

Przyszedł czas na występy. Każda z par zatańczyła z dodatkowym tancerzem. Pierwsze trio tworzyli Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Kaczorowska i Nina Tyrka, którzy zaprezentowali fokstrota. Jurorzy pochwalili tę choreografię i docenili, że aktor poradził sobie w tańcu z dwiema kobietami. Trio otrzymało 40 punktów! Julia Pogrebińska, Rafał Maserak i Robert Kochanek zaprezentowali tango, które zachwyciło Iwonę Pavlović. - Tak znakomita jakość tańca, z tak pięknym i wspaniałym pomysłem - chwaliła jurorka. Pozostali jurorzy również byli pod wrażeniem i przyznali cztery dziesiątki. Pasodoble zatańczyli Tatiana Okupnik, Tomasz Barański i Krzysztof Hulboj. - Bardzo mi się podobało, że byłaś tancerką flamenco i miałaś swój charakter - wyznał Michał Malitowski, który dodał, że brakowało mu innych twarzy Tatiany. Pozostali jurorzy również mieli kilka uwag i przyznali w sumie 38 punktów.

Następnie przyszedł czas na występy w duetach. Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli jive'a, a ich występowi towarzyszył chór Sound'n'Grace. Iwona Pavlović zaznaczyła, że utwór był bardzo ciekawy jak na ten styl tańca, a Andrzej Grabowski nie zrozumiał historii opowiedzianej w tym występie. Krzysztof i Agnieszka dostali 33 punkty. Julia i Rafał w towarzystwie Dawida Kwiatkowskiego zatańczyli quickstepa, który nie zachwycił Michała Malitowskiego. Jurorowi brakowało lekkości w tym występie. Ocena dla tego duetu to 36 punktów. Kasia Cerekwicka śpiewała podczas tańca współczesnego, który zaprezentowali Tatiana i Tomasz. Iwonie Pavlović występ bardzo się podobał. Jurorka przyznała, że czuła jakby była z tancerzami na scenie. Taniec został oceniony na 40 punktów.

Na koniec pary zaprezentowały się w improwizacjach. Podczas jednego występu kilkakrotnie zmieniał się styl, w jakim tańczyli. Rafałowi i Julii udało się wyciągnąć na parkiet Michała Malitowskiego i Beatę Tyszkiewicz. Za ten szalony występ otrzymali 38 punktów. Jury było zachwycone występem Krzysztofa i Agnieszki. Aktor poradził sobie doskonale w improwizacji i prowadzeniu partnerki, za co otrzymał cztery dziesiątki. Jurorzy w improwizacji Tatiany i Tomasza zauważyli, że to Tatiana prowokowała w każdym tańcu i nie do końca słuchała partnera. Ten duet dostał 36 punktów.

Po podsumowaniu punktów od jurorów na pierwszym miejscu znaleźli się Tatiana i Tomasz, a na ostatnim Krzysztof i Agnieszka. To jednak głosy widzów decydowały o tym, kto przechodzi do finału . Z "Dancing With The Stars" odpadli Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. ====

Do finału "Dancing With The Stars" dostali się Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×