Półfinał Miss Polski 2015 i Finał Miss Polski Nastolatek 2015 w TV4 27 i 28 czerwca

Najpiękniejsze Polki, gorąca rywalizacja i wiele emocji – w dwóch widowiskowych odsłonach wyborów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek – zagoszczą na antenie Czwórki w ostatni weekend czerwca.

Multimedia

W sobotę, 27 czerwca, o godz. 21:00 rozpocznie się transmisja Półfinału Miss Polski 2015 z malowniczo położonego Amfiteatru w Kozienicach. Widzowie Czwórki będą mogli śledzić na żywo zmagania 46 półfinalistek, które powalczą o przepustkę do Wielkiego Finału Wyborów Miss Polski 2015. Kandydatki zaprezentują się w najróżniejszych stylizacjach – od swobodnych strojów na co dzień i kostiumów kąpielowych po kreacje wieczorowe i suknie ślubne – a obok nich pojawią się na scenie zawodowi tancerze.

W jury, które wyłoni grono finalistek, zobaczymy m.in. przepiękną Ewę Mielnicką, która w ubiegłym roku w Krynicy Zdroju została zwyciężczynią jubileuszowej edycji konkursu świętującego wówczas 25-lecie. Jako jurorka, która konkurs miała okazję poznać także z perspektywy uczestniczki i laureatki, Ewa z zaangażowaniem czuwać będzie nad wyborem swojej następczyni.

Gospodarzem tego wieczoru będzie oddany konkursowi od lat, uwielbiamy przez widzów Krzysztof Ibisz. Na scenie zobaczymy młodych i utalentowanych artystów, takich jak Michał Szpak, Fiver&Monika Lewczuk czy Biba.

Z kolei w niedzielę, 28 czerwca, od godz. 13:30 Czwórka zaprasza na galę Finału Miss Polski Nastolatek 2015. Na tej samej scenie, co ich starsze koleżanki, wystąpią 22 nastoletnie finalistki, konkurujące o miano najpiękniejszej. Dziewczęta zaprezentują się w pięciu odsłonach - moda uliczna, stroje kąpielowe, codzienne, koktajlowe i wieczorowe – którym towarzyszyć będzie niebanalna choreografia.

Koronę, będącą przepustką do konkursów międzynarodowych i na światowe wybiegi, laureatka konkursu otrzyma z rąk dotychczas panującej Miss Polski Nastolatek 2014 - Blanki Tichoruk, która robi zawrotną karierę w świecie mody.

Galę poprowadzi najbardziej uśmiechnięty prezenter Robert „Mykee" Jarek, a na scenie wystąpi legendarna grupa KOMBII. Emocji i wrażeń nie zabraknie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×