"Policjantki i policjanci". Asia rozstanie się z Szymonem?! Zieliński okłamie ją w sprawie badań płodności [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach Szymon w dalszym ciągu będzie unikał badań pod kątem płodności. Asia w końcu straci cierpliwość i wyrzuci go z domu. Czy to koniec ich małżeństwa? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku od piątku o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) od kilku miesięcy intensywnie starają się o dziecko. Policjantka stale się bada i jest gotowa na wiele poświęceń, aby tylko zajść w upragnioną ciążę. Jej mąż jednak jest coraz bardziej zmęczony ciągłymi nieudanymi próbami i nie chce przebadać się pod kątem płodności.

Policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"! Czyja miłość była największa?Zobacz więcej

Zielińska będzie coraz bardziej naciskać na ukochanego, aby zbadał swoje plemniki. Ten jednak będzie przekonany, że z jego płodnością wszystko jest w najlepszym porządku. W końcu jednak ulegnie i postanowi przebadać się w klinice leczenie niepłodności.

Po drodze coś go jednak zatrzyma i ostatecznie Zieliński nie podda się badaniu. Ukryje jednak ten fakt przed Asią. Ostatecznie jednak Zielińska dowie się, że mąż ją okłamał i nie oddał nasienia do badań. Pomiędzy małżonkami dojdzie do ostrej kłótni!

Asia będzie chciała nawet wyprowadzić się od męża, lecz szybko zmieni zdanie - po prostu wyrzuci go z domu! Załamany Szymon zrozumie, że źle zrobił, pokornie spakuje swoje rzeczy i opuści mieszkanie. Poprosi o pomoc Krzyśka (Wojciech Sukiennik) i zacznie nocować w jego agencji.

Czy Szymon zdoła odzyskać ukochaną? Czy Zielińscy doczekają się upragnionego dziecka? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" w Czwórce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Szymon (gość)

  Czemu asika mnie wyrzuciła z m ieszkania

  05.04.2021 20:55
 • Ewa Nogalska (gość)

  Mi też 😭🕯️💔

  24.03.2021 21:33
 • Justyna (gość)

  On nie jest policjantem on jest technikiem

  18.03.2021 18:27
 • margolcia (gość)

  Nie podoba mi się wątek z Zapałą jako detektywem,lepszy był jako policjant.Jego wspólpracownicy też słabi. Bardzo nieciekawa jest postać Darka Wiśniewskiego.Strsznie niesympatyczna postać,aż nie pasuje na policjanta'

  18.03.2021 18:21
 • Asia i szymon fp (gość)

  Szkoda mega szkoda

  17.03.2021 11:55
 • Justyna c (gość)

  😭😭😭😭

  16.03.2021 16:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×