"Policjantki i policjanci". Dramat Szymona! Zieliński i Zatońska nie będą mogli adoptować Tymka? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" Szymon będzie chciał przejąć opiekę nad małym Tymkiem! Niestety, sprawy nie będą układać się po jego myśli... Czy straci chłopca na zawsze? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Szymon Zieliński wyruszył po dramatycznym telefonie od Tymka ruszył na poszukiwania chłopca i jego matki. Ostatecznie udało mu się znaleźć mieszkanie, w którym zatrzymała się Iga, gdzie znalazł martwą kobietą i przerażone dziecko.

"Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" połączą siły? Są szanse na wspólne odcinki hitów TV4Zobacz więcej

Zieliński i Zatońska wrócą z nim do Wrocławia. Szymon będzie zdeterminowany, aby zastąpić Tymkowi ojca. Obieca mu, że nie pozwoli, aby kiedykolwiek stała mu się jeszcze jakakolwiek krzywda. Nie będzie miał jednak formalnych praw do opieki nad chłopcem. Zacznie się walka z biurokracją.

Tymek zostanie umieszczony we wrocławskiej Izbie Dziecka. Szymon spróbuje skontaktować się z biologicznym ojcem chłopca, ale ten mieszka za granicą i nie chce mu pomóc. Przerażony Zieliński zrozumie, że znalazł się pod ścianą. Na szczęście będzie mógł liczyć na wsparcie Asi.

Mariusz Węgłowski w nowym programie. Kim są bohaterowie, których odwiedzi? Kiedy premiera?Zobacz więcej

W trakcie jednej z wizyt w Izbie Dziecka Szymon zauważy, że Tymek ma podbite oko i będzie chciał natychmiast zabrać stamtąd chłopca. Władze ośrodka nie wyrażą na to zgody. Dyrektorka oznajmi także, że policjanci raczej nie mają szans na adopcję chłopca... Zieliński będzie załamany.

Czy Zieliński zdoła pokonać biurokratyczną machinę i zapewni Tymkowi bezpieczne i szczęśliwe dzieciństwo? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" TV4!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×