"Policjantki i policjanci". Emilka i Krzysiek przeprowadzą się do teściowej! Jak sobie poradzą w nowej sytuacji?

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" Emilka i Krzysiek wprowadzą się wraz z dzieciakami do Janiny, matki policjanta! Sprawdź, jak poradzą sobie w nowej sytuacji!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Krzysiek (Wojciech Sukiennik) i Emilka (Anna Kukawska) chcą sprzedać dotychczas zajmowane mieszkanie i skupić się na budowie nowego domu. Pomysł rodziców nie podoba się Tośkowi (Dominik Kania), który nie chce się wyprowadzać. W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" rodzina Zapałów ostatecznie będzie musiała zmienić swoje miejsce zamieszkania!

Śmiertelnie ryzykowny krok Białacha! Policjant umrze?Zobacz więcej

W skutek splotu różnych okoliczność Emilka i Krzysiek będą musieli wraz z dziećmi zamieszkać u Janiny (Edyta Milczarek), matki Krzysztofa. Jest to bardzo ważna osoba w życiu policjanta, który w dzieciństwie wychowywał się w domu dziecka i dopiero po latach odzyskał z nią kontakt. Początkowo wszystko będzie układać się dobrze, lecz po pewnym czasie pomiędzy Janiną a Emilką narodzi się konflikt. Obie kobiety będą musiały pogodzić się z tym, że wspólne mieszkanie wymaga wielu kompromisów, ale żadna nie będzie chciała ustąpić!

Przed Krzyśkiem stanie bardzo trudne zadanie: będzie musiał mediować między dwoma kobietami swojego życia! Czy uda mu się nie urazić żadnej z nich?

Honorata Witańska szczerze o "Policjantkach i policjantach" oraz przyjaźni z Joanną Kulig! Zazdrości jej kariery?Zobacz więcej

"Policjantki i policjanci" sezon 10. zwiastun nowych odcinków:

Komentarze

Skomentuj
  • Lew (gość)

    Najgorsze możliwe wyjście.Lew(Krzysiek) musi łagodzić spór między lwicami(Janina i Emilka) które chcą go rozszarpać.A każda chce być dominującą samicą i mieć lwa dla siebie.

    29.03.2019 20:55
  • tuptup (gość)

    Acha... Super. Krzysiu, współczuję A zawsze myślałam, że Emilka dobrze dogaduje się z teściową 🤔

    27.03.2019 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×