"Policjantki i policjanci". Gwiazdy serialu dodają fanom otuchy w trakcie epidemii! Co mają nam do przekazania?

Gwiazdy serialu "Policjantki i policjanci" nie nudzą się podczas kwarantanny! Mariusz Węgłowski, Boguslaw Kudłek, Paweł Monsiel i inni pokazują, jak można aktywnie i twórczo spędzić ten trudny czas. Sprawdź koniecznie!

Multimedia

Epidemia koronawirusa niespodziewanie zastopowała emisję nowych odcinków serialu "Policjantki i policjanci". Aktorzy z popularnej produkcji "Czwórki" nie dają jednak o sobie zapomnieć i mimo wyjątkowej sytuacji wciąż chcą być blisko fanów.

Gwiazdy tworzą motywacyjne filmiki, w których pokazują, jak radzą sobie w okresie epidemii. Krótkie materiały z serii #wszystkobedziedobrze regularnie pojawiają się na kontach społecznościowych serialu "Policjantki i policjanci"!

Policyjne pary z serialu "Policjantki i policjanci"! Czyja miłość była największa?Zobacz więcej

Mariusz Węgłowski, czyli serialowy Mikołaj Białach, pokazuje fanom, jak spędzić kwarantannę na sportowo. Sam zademonstrował, jak można na różne sposoby wykonywać popularne pompki. Trzeba przyznać, że były antyterrorysta cały czas potrafi utrzymać świetną formę.

Boguslaw Kudłek, który w "Policjantkach i policjantach" wciela się niezdarnego Juliusza Poniatowskiego, pokazuje natomiast, jak zrelaksować się a łonie natury. Zdradza, że ludzi wsłuchać się w ciszę i śpiew ptaków, dzięki czemu może odświeżyć umysł.

Również Magda Szczepanek i Wojciech Sukiennik postanowili pokazać fanom, jak spędzają kwarantannę. Serialowi Krzysiek Zapała i Asia Zatońska stawiają na spacery po lesie. Aktorzy stawiają na ekologię i w wolnym czasie sprzątają polskie lasy.

Paweł Monsiel, czyli Szymon Zieliński, podobnie jak koledzy i koleżanki z planu, stawia na sport i świeże powietrze! Aktor jest fanem treningów na otwartej w przestrzeni - w lesie lub nad wodą. - Tutaj ogranicza mnie tylko wyobraźnia - stwierdza z przekonaniem.

Wszyscy fani serialu "Policjantki i policjanci" mają jednak nadzieję, że aktorzy już wkrótce wyjdą z lasu i wrócą na plan! To powinno wydarzyć się już niedługo!

Patrol piąty wyruszył na ulice Wrocławia! Co wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×