"Policjantki i policjanci". Honorata Witańska komentuje swoje odejście z serialu. Dlaczego Karolina musiała zginąć? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami wzruszający finał 9. sezonu serialu "Policjantki i policjanci", w którym po raz ostatni zobaczyliśmy Honoratę Witańską. Aktorka od 2016 roku wcielała się w postać Karoliny Rachwał. Jak gwiazda serialu TV4 skomentowała swoje odejście? Dlaczego Karolina musiała zginąć?

Multimedia

Na 493. odcinku "Policjantek i Policjantów" zakończyła się przygoda Honoraty Witańskiej z serialem "Policjantki i policjanci". Widzowie wciąż nie mogą uwierzyć, że serialowa Karolina Rachwał została podczas akcji postrzelona – przez Borysa (Wojciech Medyński) i umarła na rękach Białacha (Mariusz Węgłowski). Honoratę Witańską mogliśmy zobaczyć jeszcze w odcinku specjalnym serialu, który został wyemitowany w piątek, 30 listopada 2019 roku, o godz. 19.00 na antenie TV4.

Powrót Borysa! Jóźwiak żyje i sprowadzi na Białacha śmiertelne niebezpieczeństwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Honorata Witańska zabrała głos w sprawie swojego odejścia z serialu "Policjantki i policjanci". Aktorka potwierdziła, że przygodę z serialem zakończyła ostatecznie, a 5. sezonów spędzonych na planie "Policjantek i policjantów" było dla niej bardzo ważnym czasem.

Bardzo dziękuję Producentom za zaufanie i powierzenie mi roli Karoliny, oraz głównemu Scenarzyście za stworzenie postaci bliskiej mojemu sercu.Dziękuję wszystkim Twórcom i Ekipie za niepowtarzalną atmosferę w pracy.Dziękuję Kolegom z obsady za sympatię, a w szczególności dziękuję Mariuszowi z którym dzieliłam 99% czasu spędzonego na planie, odkrył przede mną nie tylko prawdziwe oblicze pracy w Policji ale także pomagał mi je ucieleśniać. - napisała aktorka.

Wzruszający finał 9. sezonu! Karolina zginie? Co czeka Białacha, Olę i Borysa? [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Dlaczego jednak Karolina Rachwał musiała zginąć, a aktorka nie chciała zostawić sobie otwartej furtki?

Nic nie otwiera serc bardziej niż świadomość bezpowrotnej straty, a naszym zadniem jest te serca otwierać i opowiadać ludzkie historie tak, aby skłonić do refleksji. Historia życia Karoliny jest historią smutną, tak jak wiele innych które wydarzają się w rzeczywistości; mnie nauczyła, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze, że nie należy zwlekać z wyciąganiem ręki po to czego się pragnie, bo najwłaściwszym momentem na działanie jest zawsze „tu i teraz”. - wytłumaczyła aktorka.

Będziecie tęsknić za Honoratą Witańską w serialu "Policjantki i policjanci"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Bez pani Honoraty to już nie to samo! Dlaczego akurat ona musiała odejść? Była moja ulubiona bohaterką

    02.02.2019 17:00
  • fani (gość)

    Odchodzi do Barw Szczęścia

    30.01.2019 13:35
  • KittyZuza YT (gość)

    Ludzie odeszla bo jest w ciazy

    26.01.2019 08:44
  • Aśa (gość)

    Bardzo.... :( byle jeszcze Białacha nie skasowali...

    25.01.2019 15:30
  • Ciągutek (gość)

    Super że już jej nie ma

    06.01.2019 08:36
  • Balbins (gość)

    Bez niej ten serial straci ogladslnosc. Przywroccie ja do gry dla swojego dobra.

    03.01.2019 20:10
  • Kasia (gość)

    Pani honorato wszystko co najlepsze dużo zdrowia

    30.12.2018 18:28
  • widzowie (gość)

    Dziękujemy producentom za usuniecie z serialu tej irytującej pretensjonalnej Rachwał. Brzydkie złośliwe wiecznie skrzywione krzywonogie babsko. Watek ""miłosny" z Bialachem zupełnie nieprawdopid9bny. Niestety aktorka (na co dzien gwiazda teatru z Radomska czy Pcimia) grała gorzej niż amatorzy statyści, a ostatni odcinek był po prostu komiczny (koleś w roli Borysa też ma ogromne braki warsztatowe, w duecid dali taki popus, ze chichraliśmy się pół godziny). Niech wraca Monika, Ala i niech zmartwychwstanie Mieszko! A Białach miał fajną i ładną babkę, ratowniczke Anię, on do niego pasowała a nie to brzydactwo.

    29.12.2018 08:34
  • KASIA (gość)

    karolino będzie nam brakować ciebie wszyscy ciebie uwielbiali i tęsknota przed telefizorem....

    21.12.2018 23:46
  • mat (gość)

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Naszej wspaniałej aktorce Honoracie Witańskiej która kończy dziś 34 lata bądż zawsze uśmiechnięta jak Karolina Rafał dużo miłości i słońca w życiu dużo prezentów urodzinowych i słodkiego torta i czego sobie wymarzysz

    15.12.2018 18:40
  • Rozalia (gość)

    Cześć Honorata dzisiaj jest 14 grudnia więc życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Rozwijaj swoje pasje i spełniaj marzenia!!!😍💖💖💖💖💖💖

    14.12.2018 14:52
  • stary kinoman (gość)

    Cwana Ślązara, która wypromowała się na tym serialu, postanowiła gdzie indziej szukać konfitur. Nikt nie będzie po niej płakać.W 10 tym sezonie twórcy powinni przydzielić Białachowi nową koleżankę i po sprawie. Idealnie do tego nadaję się Ruda z "Septagonu", która się tam marnuje. Bardzo fajna babeczka, ale bez tych wielkich czerwonych ust.

    12.12.2018 15:58
  • Viola (gość)

    Postac Karoliny bardzo zapadla mi w sercu... Była uśmiechnięta i pelna radosci.. Razem z Mikolajem tworzyli cudowma pare!!!!😊😊 I taki cios!! Serial stracil wiele ma odejsciu Karoliny Mikolaj jeszcze wiecej.. Wiem ze to tylko fikcja alepiekna fikcja. Troche taka bajkowa... Przykro ze nie zobacze juz Karoliny i Mikolaja razem...😢😢

    12.12.2018 10:18
  • Rozalia (gość)

    Honorata wróć do serialu policjantki i policjanci!!!! 😭

    12.12.2018 06:38
  • Ona (gość)

    Ja pierdziele, ludzie co wy nie odróżniacie fikcji od żeczywistości, to tylko serial taką miała rolę.

    12.12.2018 00:14
  • GreG (gość)

    A teraz tylko i wyłącznie, prywatnie do Jasko! Tak, w moim rozumieniu, jestem psychicznie normalny. Tak, w moim domu wszyscy są psychicznie normalni, niestety fizycznie już nie. Jasko, twoją wypowiedź odczytuję jednoznacznie!! Oboje/obaj uwielbiamy panią Honoratę!!!!! Dlatego tym bardziej niezmiernie boli odejście postaci przez nią kreowanych. Czy zatem między nami pax ???

    11.12.2018 21:46
  • GreG (gość)

    do Jasko Przeczytałem, jak chciała/eś! Niech gra gdzie chce i więcej zapłacą. Ale niech nie gra na uczuciach, bo stworzona postać dla kogoś może coś znaczyć! A dla mnie Karolina ....... Powtarzam, nie kpi się z widzów ......

    11.12.2018 21:31
  • Jasko (gość)

    GreG ty normalny jesteś? W domu wszyscy zdrowi? Przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz i głęboko się nad sobą zastanów! Ty leszczu śmiesz pisać że aktorka ma nie grać nigdzie bo tobie się scenariusz nie podoba? Kim ty jesteś do kija? Napisz jeszcze do innych aktorów co umarli na planie żeby nigdzie nie grali bo jaśnie lordowi GreGowi srajgowi się to nie podoba. Pewnie byłeś dwójarzem w szkole i nawet Tytus ma więcej rozumu niż ty. GreG sreg.

    11.12.2018 10:26
  • GreG (gość)

    Honorata!!! Po tym jak z nas (widzów) zakpiłaś sobie, nie chcę cię widzieć gdziekolwiek (serial, film, przedstawienie) !!! Nie kpi się z uczuć widzów!! Zapamiętaj to sobie!!!

    09.12.2018 06:32
  • Rozalia (gość)

    Wiem że to tylko serial ale serio płakałam razem z Białachem a nawet dużo dłużej a to wszystko dlatego że kocham cię a najbardziej w serialu policjantki i policjanci proszę wróć! Nikt w tym serialu mi cie nie zastąpi. A Mikołaj sobie bez ciebie nie poradzi to jeszcze da się odkręcić proszę nwm z jakiego powodu odeszłaś ale proszę nawet za rok ale wróć!!!! Kochamy cię i nigdy nie przestaniesz!

    08.12.2018 22:30
NowszeStarsze