"Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" połączą siły? Są szanse na wspólne odcinki hitów TV4

Bohaterowie seriali "Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" będą działać razem? Jedno zdjęcie w mediach społecznościowych rozpaliło wyobraźnią widzów. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" to dwa bardzo popularne seriale kryminalne od TV4. Funkcjonariusze z obu seriali pracują na tej samej komendzie, lecz bardzo rzadko biorą udział we wspólnych akcjach. Wkrótce może to się zmienić.

Ślub w serialu!? Cała komenda pojawi się na uroczystości u Mikołaja Białacha!Zobacz więcej

W mediach społecznościowych pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym widać bohaterów obu seriali. Być może to tylko i wyłącznie kampania promocyjna, ale jest także szansa, że w nowym sezonie twórcy szykują dla widzów jakiś crossover.

Fani serialu "Policjantki i policjanci" są jak najbardziej za! - Fajnie by było pójść tą drogą, że co jakiś czas połączone byłyby siły - napisał jeden z nich. - Super! Oby było dużo takich łączonych odcinków, bo oba seriale są świetne - dodawał inny.

Do tej pory wątki z obu seriali rzadko były łączone, lecz należy pamiętać, że związek pomiędzy obiema ekipami istnieje od samego początku. W 1. odcinku serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" kontynuowane jest śledztwo, które wcześniej prowadzili Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i Aleksandra Wysocka (Magda Malcharek).

Mikołaj Białach znajdzie nową miłość?! Mariusz Węgłowski uchylił rąbka tajemnicyZobacz więcej

Postacią, która łączyła oba seriale była także Karolina Rachwał (Honorata Witańska), która była przyjaciółką Pauliny Wach (Kamila Ścibiorek) i dziewczyną Kuby Walczaka (Michał Mrozek). Ich związek nie trwał jednak zbyt długo. Dla niej był to tylko przelotny romans, zaś Walczak szukał stałej partnerki. Rachwał ostatecznie związała się z Mikołajem Białachem.

Mikołaj Białach i Kuba Walczak byli także głównymi bohaterami dwóch filmów fabularnych - "Selekcja" i "Selekcja - Odwrócony" z 2018 roku. W obu produkcjach mogliśmy zobaczyć także inne postaci znane z "Policjantek i policjantów" - Wojtka Niedźwieckiego (Bartek Piekarski) i Jana Zielińskiego (Maciej Tomaszewski).

Szersza współpraca pomiędzy bohaterami serialu "Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" byłaby z pewnością bardzo interesująca! Mamy nadzieję, że twórcy posłuchają głosu fanów i zaczną działać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Matti do Ździsio Bździsio (gość)

  Ostatnio w Świętym było wyjaśnione, że Wojtala ze sprawiedliwych... i ksiądz w Świętym to bracia Bliźniacy. Wojtala ostatnio pojawił się w Świętym na prośbę księdza.

  30.09.2020 16:07
 • Michał (gość)

  Fajnie by było z połączeniem tych 2 seriali. Tak było kiedyś z serialem w11 wydział śledczy oraz detektywi

  03.08.2020 14:36
 • Prawda? (gość)

  W Policjantkach i policjantach bzdura goni bzdurę. Od kiedy to 'krawężniki' z patrolu przesłuchują przestępców, a tym bardziej jadą ba akcję zatrzymania z Atekami w tle? Tylko serial Sprawiedliwi wydział kryminalny oddaje rzeczywisty obraz pracy polskiej policji, też trochę ubarwiony ale bliski prawdy. Pozdrawiam fanów obu seriali :)

  02.08.2020 10:14
 • Gość (gość)

  Policjanci nie pracują na tej samej komendzie więc autor tekstu wprowadza w błąd.

  02.08.2020 10:09
 • Gocha (gość)

  Może w końcu przestaną skupiać się na durnych romansach w PiP bo tego już się oglądać nie da

  31.07.2020 22:25
 • Martal (gość)

  Nie jestem za połączeniem obu seriali. Dla mnie Sprawiedliwi i Jawor oraz Bolek. Ich intelekt.

  31.07.2020 10:29
 • Gościarz (gość)

  Wydaje mi się że ksiądz i Wojtala będą grali na zasadzie Rancza. Super by było. Czekam na nowe odcinki

  31.07.2020 06:00
 • Ździsio Bździsio (gość)

  A co z księdzem co w sprawiedliwych i Świętym gra dwie różne postacie?

  31.07.2020 02:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×