"Policjantki i policjanci". Kasia Vu Manh i Mariusz Węgłowski na planie serialu! Jak dogaduje się para z "Tańca z gwiazdami"?

Mariusza Węgłowskiego i Kasię Vu Manh – którzy w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przetańczyli razem aż 8 odcinków i pożegnali się z programem dopiero na 3 tygodnie przed finałem – już wkrótce znów będziemy mogli oglądać razem na ekranie, chociaż w zupełnie innej produkcji na innej antenie. Kasia dołącza do obsady hitu Czwórki "Policjantki i policjanci", którego gwiazdą jest Mariusz.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Para bardzo się polubiła i zaprzyjaźniła podczas udziału w tanecznym show, chociaż tancerka wyznała, że była wymagającą nauczycielką i aktor raczej nie mógł liczyć na taryfę ulgową, mimo że musiał nie tylko sprostać trudnym wyzwaniom na parkiecie, ale też godzić intensywne treningi w Warszawie z nagraniami serialu we Wrocławiu.

Kasia Vu Manh z "Tańca z gwiazdami" dołączyła do obsady serialu! Zagra ukochaną Białacha?Zobacz więcej

Teraz role trochę się odwróciły i to Kasia stawia pierwsze kroki na planie fabularnej produkcji u boku doświadczonego kolegi, który w "Policjantkach i Policjantach" gra już od dziesięciu sezonów. Mariusz Węgłowski, który pod wieloma względami bardzo przypomina granego przez siebie w serialu Białacha - twardziela z sercem na dłoni i ujmującym poczuciem humoru, jest z pewnością łagodnym i wyrozumiałym mentorem dla początkującej koleżanki.

Kasia Vu Manh w "Policjantkach i policjantach" - kogo zagra?

W "Policjantkach i policjantach" Kasia Vu Manh wcieli się w postać nowej pielęgniarki, Poli, która pojawi się na oddziale, gdzie leży Mikołaj Białach. Policjant dochodzi do siebie po ryzykownej operacji będącej jedyną szansą na odzyskanie władzy w nogach, którą utracił po postrzale w czasie niebezpiecznej akcji. Sympatyczna Pola od razu nawiązuje świetny kontakt z Mikołajem. Pomaga też zakochanej w nim Oli zaaranżować randkę w szpitalnej sali. Romantyczna kolacja ma sprawić, by przykuty do łóżka Mikołaj poczuł się jak podczas wyjścia do eleganckiej restauracji. Wkrótce to Pola będzie potrzebowała pomocy. Czy Mikołaj będzie w stanie ją uratować?

Pocałunek Szymona i Asi! Bedą w końcu razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×