"Policjantki i policjanci". Krzysiek założy agencję detektywistyczną! Już nie wróci do policji? [CO SIĘ WYDARZY]

Krzysiek zdecydował się na odejście z policji! W cywilu Zapała postanowi założyć własną agencję detektywistyczną. Czy mu się to uda? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Krzysiek został zawieszony przez swoje z Beatą, która została oskarżona o stręczycielstwo. Policjant ma za złe przełożonym, że nie chcą przywrócić go do służby, mimo że nie mają żadnych dowodów na to, że współpracował z przestępcami. Ostateczne Zapała zdecydował się na odejście z policji!

Super Polsat pokaże serial o windykatorach! Kto w obsadzie?Zobacz więcej

Bohater serialu "Policjantki i policjanci" nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie. Postanowi założyć własną agencję detektywistyczną. Zapała rozpocznie od skompletowanie swojej ekipy - będzie chciał zatrudnić asystentkę i drugiego detektywa, ale znalezienie odpowiednich osób okaże się nie lada wyzwaniem.

Ostatecznie Zapała zdecyduje się zatrudnić niejakiego Romana, który mimo tego że zrobił nie najlepsze pierwsze wrażenie, zdoła zdobyć zaufanie byłego policjanta. Rozkręcenie biura nie będzie jednak łatwe - przed Krzyśkiem i jego nowym kolegą będą piętrzyć się problemy, a budżet będzie nieustannie się kurczył.

Czy biuro detektywistyczne Krzyśka okaże się wielkim niewypałem? A może były policjant nie zrazi się początkowymi niepowodzeniami i osiągnie sukces? Odpowiedzi na te pytanie szukajcie w nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×