"Policjantki i policjanci". Laura Samojłowicz po latach. Aktorka zmieniła się nie do poznania!

Laura Samojłowicz była u szczytu popularności w 2014 roku i to właśnie wtedy postanowiła wyjechać z kraju. Przez te wszystkie lata aktorka przeszła ogromną metamorfozę. Zobacz, jak zmieniała się Laura Samojłowicz.

Multimedia

Laura Samojłowicz kariera

Laura Samojłowicz urodziła się 14 lutego 1985 roku w Hamburgu. Jako 4-latka wróciła z rodzicami do Polski. Ukończyła warszawską Akademię Teatralną i początkowo jej kariera rozwijała się bardziej w muzycznym kierunku. W 2009 roku wygrała 5. edycję programu "Jak oni śpiewają", po którym dostała prawo do nagrania utworu "Będę twoja" napisanego przez Justynę Steczkowską. Wygraną w muzycznym show był także kontrakt na wydanie płyty, jednak Laura z niego nie skorzystała, tłumacząc swoją decyzję niekorzystnymi warunkami.

Laura Samojłowicz w 2010 roku zagrała jedną z głównych ról w serialu Polsatu "Hotel 52", w którym wykorzystano utwory zespołu Funky Trip Foundation, gdzie Samojłowicz wykonała partie wokalne.

Laura Samojłowicz wróci do "M jak miłość"?Zobacz więcej

Po zakończeniu serialu, Laura Samojłowicz była u szczytu kariery i to właśnie wtedy postanowiła wyjechać z kraju. Jak sama przyznała, wiedziała, że późniejszy powrót nie będzie łatwy, ale ten czas wykorzystała na szkolenie aktorstwa w Niemczech. Na jakiś czas też wyjechała do Tajlandii.

Niedawno Laura Samojłowicz wróciła do Polski i dostała rolę w serialu "Policjantki i policjanci". Aktorkę można też oglądać w nowym projekcie Omeny Mensah - spektaklu "Czarno to widzę", który ma na celu zwrócenie uwagi na problemy społeczne. Laura wciela się tam w kobietę, która od kilkunastu miesięcy porusza się na wózku inwalidzkim. Samojłowicz obecnie próbuje też wybić się na rynku muzycznym.

Laura Samojłowicz - metamorfoza

Przez tyle lat obecności w show biznesie Laura Samojłowicz przeszła wielką przemianę. Aktorka chętnie eksperymentowała z fryzurą. Zobacz, jak zmieniła się Laura Samojłowicz.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • My3 (gość)

    Lubimy czytać!! Pozdrawiamy

    26.10.2019 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×