"Policjantki i policjanci". Maria zamieszka z Wojtkiem, który musi ochronić ją przed Diablo! Narodzi się między nimi uczucie? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" Diablo będzie chciał zemścić się na Marii. Wojtek postanowi zrobić wszystko, aby ją chronić! Jak to się wszystko skończy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku od piątku o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Wojtek (Bartek Piekarski) chciał za wszelką cenę dowiedzieć się, kto chciał zabić jego brata i na własną rękę zaczął rozpracowywać gang Kosty (Maciej Wilewski) i Diablo (Łukasz Dąbrowski). Jego prywatne śledztwo o mały włos nie skończyło się tragedią!

Lena wpadnie w ręce uzbrojonych bandytów! Asia zdoła ją uratować?Zobacz więcej

Maria (Karina Węgiełek), która wprowadziła Wojtka w świat wyścigów samochodowych, została ciężko ranna i trafiła do szpitala. Już wkrótce będzie mogła jednak zostać wypisana do domu. Nie będzie mogła jednak wrócić do siebie, bo wciąż jest na celowniku Diablo, który pozostaje na wolności.

Wojtek zaproponuje dziewczynie, aby zamieszkała u niego, szczególnie że Rafał (Michał Bartosik) i Sylwia postanowili opuścić Wrocław. Maria przystanie na to, ale nie będzie chciała porzucić pracy przy samochodach. Okaże się, że to duży błąd, bo gangster będzie czyhał na nią w warsztacie.

Maciej Stuhr powraca jako Piotr Wolnicki! Kiedy nowe odcinki na Player?Zobacz więcej

Niedźwiecki spróbuje przekonać ją do złożenia zeznać przeciwko dawnych współpracownikom. Tylko w ten sposób będzie mogła zapewnić sobie bezpieczeństwo. Widać będzie, że policjantowi bardzo zależy na dziewczynie, w które chyba się zakochał!

Czy Maria posłucha Wojtka i zacznie współpracować z policją? Jak dalej rozwinie się ich relacja? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" w TV4!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×