"Policjantki i policjanci". Mariusz Węgłowski o 10. sezonie serialu. Bez Honoraty Witańskiej będzie słabszy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 9. sezon "Policjantek i policjantów". Po dramatycznym finale, bohaterowie serialu będą musieli poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Co wydarzy się w 10. sezonie "Policjantek i policjantów"? Czy bez Honoraty Witańskiej produkcja TV4 straci widzów?

Multimedia

Koniec 9. sezonu "Policjantek i policjantów" wystawił widzów na wielką próbę nerwów. W 493. odcinku po raz ostatni na ekranie zobaczyliśmy Honoratę Witańską, która zdecydowała się odejść z serialu. Aktorka od 2016 roku wcielała się w postać Karoliny Rachwał. Jej bohaterka zginęła w finale "Policjantek i policjantów" postrzelona przez Borysa (Wojciech Medyński). Honoratę Witańską mogliśmy zobaczyć jeszcze w odcinku specjalnym serialu, który poświęcony był jej relacji z Mikołajem (Mariusz Węgłowski).

Przejdziemy przez to razem bo coś musi się skończyć żeby coś nowego mogło się rozpocząć. Dzięki że byliście z PIP. Co przyniesie 10 sezon?Na to jeszcze przyjdzie czas ,ale jestem przekonany że finał tego pozostanie Wam na długo w pamięci - zachęcał do oglądania finału serialowy Białach.

Honorata Witańska komentuje odejście z serialu. Dlaczego Karolina musiała zginąć? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co wydarzy się w 10. sezonie "Policjantek i policjantów"? Czy bez Karoliny produkcja TV4 straci widzów? To pytanie zadaje sobie również Mariusz Węgłowski, który spędzał z Honoratą Witańską na planie najwięcej czasu.

Przed nami kolejny sezon, mam nadzieje że obfitujący w nieustanne zmiany akcji. Czy będzie lepszy? Może słabszy? Na te pytanie sami sobie za jakiś czas odpowiecie. Zostańcie z nami. Do zobaczenia na ekranie. Dziękuje za to że jesteście z nami, przeżywacie nasze wzloty i upadki w serialu.To tylko dzięki Wam dalej znajdujemy inspiracje i siły do nie łatwej ale dającej mnóstwo satysfakcji pracy. Wielkie dzięki z całego serca że jesteście. Do miłego zobaczenia. - napisał aktor

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nic (gość)

    Ludzie, ja was nie ogarniam. Jak niektórzy piszą komentarze, że Karolina była suką, to niech wezmą swoje pigułki. A ci, którzy piszą, że wieczna pamięć dla karoliny to nie ogarniają chyba, że smutno, mi też było, ale to tylko serial.

    18.02.2019 20:56
  • Wilczyca (gość)

    Oglądam ten serial z braku ciekawszych pozycji. Przejrzysta akcja, miło się ogląda. Nie lubię typowo obyczajowych produkcji. Jest to więc dla mnie pewna alternatywa. Postać Karoliny była tu najbarwniejsza, chociaż denerwowała mnie jej nadmierna pewność siebie. Czy nowa aktorka godnie ją zastąpi?

    07.02.2019 18:59
  • Janek (gość)

    Szkoda Karoliny Rachwał już nie zobaczymy serialu policjantki i policjanci część pamięci Karoliny Rachwał niech spoczywa pokoju wiecznym będziemy tęsknić za Karoliną Rachwał wiecie zal mi ze zginęła Karolina będziemy płakać za Karoliną Rachwał

    06.02.2019 10:40
  • Ja (gość)

    Wiadomo już kiedy nowy sezon?

    25.01.2019 06:09
  • Wika (gość)

    No fakt bez karoliny to nie to samo ale coz tak miało być wkoncu to aktorzy ktuzy graja swoje rolę ale nowy sezon tez na pewno bedzie ciekawy

    23.01.2019 21:06
  • bb (gość)

    bedzie wkoncu idealnie

    23.01.2019 17:04
  • ktoś (gość)

    Bez Karoliny nie będzie tak samo. Ale jest jeszcze Szymon i Asia 😊

    08.01.2019 19:12
  • Rafal (gość)

    No mega lipa ze Karolina wypada z gry.. Nie tego sie spodziewalem.. Szok i irytacja;.

    25.12.2018 01:38
  • gość (gość)

    ten serial to dno przedstawia państwo policyjne

    23.12.2018 18:05
  • Blekitny niedzwiedz (gość)

    Karolina jest debest.... Zreszta wszyscy ktorzy tam graja sa super. Pozdrawiam

    22.12.2018 20:52
  • aga (gość)

    to wy jesteście durniami ta lafrda niszczła życi mikołaj bo ona kacha ole a ta szmata go zmuszaŁA PRZECIEŻ TEN POTWÓR GO NA WET NIE KOCHAŁ TYLKO SIE BAWIŁ

    20.12.2018 23:48
  • xxxx (gość)

    hehe moze bialach zostanie homo w nowym sezonie???:)

    11.12.2018 17:11
  • tr (gość)

    Ona wruci

    08.12.2018 07:12
  • Maja (gość)

    gdzie ty sie wychowalas jak mozna takie slowa uzywac jestes poprostu dno

    05.12.2018 02:53
  • aga (gość)

    super że zdechła ta suka karolina mikołaj i ola na zawsze

    04.12.2018 23:40
  • Paulina (gość)

    Ja też oglądałam dla niej, bo odcinki z Karoliną i Mikołajem postacią Karoliny były dla mnie najlepsze, życiowe i najmadrzejsze, nauczyły mnie czegoś ważnego, że zawsze trzeba walczyć o swoją godność, bronić się kiedy nas biją, walczyć do końca i się nigdy nie poddawać, nawet, gdy mogłoby nas to kosztować życie, ale warto zrobić coś dla siebie i by pomóc innym

    04.12.2018 19:58
  • Paula (gość)

    Mikołaj Białach nie będzie miał takiej drugiej partnerki jak Karolina ani w pracy a i w życiu nikt jej nie zastąpi ona była jedna jedyna w swym rodzaju wyjątkowa, nie jeden raz uratowała jemu życie, pokazała, że naprawdę go kocha, w kazdej sytuacji mógł na nią liczyć, bardzo energiczna, wesoła, przy nim się dużo uśmiechał, na pewno Mikołaj długi czas odczuje jej brak to normalne po stracie bliskiej temu sercu osoby. W końcu naprawdę ja kochał tylko za długo czekali by wyznać sobie miłość i dać jeszcze jedna szansę, gdy ja dostali los zgotowal im niespodziankę Karolina umarła na rękach Białach postrzelony przez Borysa śmiertelnego wroga Białach. Co z tego, że będzie siedział, to nie zwróci jej życia, ani szczęścia nie zwróci z Karina

    04.12.2018 19:54
  • IRENA (gość)

    bez Karoliny juz tak nie bedzie

    03.12.2018 20:10
  • Bob (gość)

    Ciekawe kiedy zacznie się nowy sezon ???

    03.12.2018 19:12
  • Magda (gość)

    Od jakiegoś czasu oglądałam tylko ich odcinki.... Olka nudna już jest... Bez Karoliny lipa