"Policjantki i policjanci". Mariusz Węgłowski zdradził przyszłość Kasi Vu Manh w serialu! Pola zostanie w życiu Białacha?

Mariusz Węgłowski zdradził przyszłość Kasi Vu Manh w serialu "Policjantki i policjanci"! Jak tancerka odnajduje się na planie? Czy Pola zostanie w życiu Białacha na dłużej?

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh poznali się w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", a teraz pracują razem na planie serialu "Policjantki i policjanci". Serialowy Białach zauważył w tancerce potencjał aktorski i powiedział o tym producentom. Okazało się, że miał rac

Białach wstanie z wózka! Wróci do pracy w policji?Zobacz więcej

Kasia doskonale radzi sobie na planie i wie, że zawsze może liczyć na wsparcie doświadczonego kolegi, który w "Policjantkach i policjantach" gra już od dziesięciu sezonów. Mariusz Węgłowski, który pod wieloma względami bardzo przypomina granego przez siebie w serialu Białacha - twardziela z sercem na dłoni i ujmującym poczuciem humoru, jest łagodnym i wyrozumiałym mentorem dla początkującej koleżanki.

Węgłowski podkreśla, że to, jak długo Kasia zostanie w serialu zależy od widzów. - To jest krótki epizod, ale jeżeli widzowie przyjmą Kasię dobrze, a o to się nie martwię, to wyobraźnia scenarzystów jest nieograniczona - wskazuje.

Popek jako gangster "Doktor"! Co łączy go z Kariną? Zobacz więcej

Kasia Vu Manh w "Policjantkach i policjantach" - kim jest Pola?

W "Policjantkach i policjantach" Kasia Vu Manh wciela się w postać pielęgniarki Poli, która pracuje na oddziale, gdzie leży Mikołaj Białach. Sympatyczna Pola od razu nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Pomaga też zakochanej w nim Oli (Magda Malcharek) zaaranżować randkę w szpitalnej sali. Romantyczna kolacja ma sprawić, by przykuty do łóżka Mikołaj poczuł się jak podczas wyjścia do eleganckiej restauracji. Wkrótce jednak to Pola będzie potrzebowała pomocy. Czy Mikołaj będzie w stanie ją uratować?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Kto wie który to odc

  09.07.2019 18:04
 • Jc (gość)

  Biedna Karina

  21.05.2019 18:27
 • Luna (gość)

  Justyna, no wow nie wiedziałam o tym

  21.05.2019 14:24
 • Justyna (gość)

  Ola chyba jest zakochana w Mikołaju

  20.05.2019 21:20
 • Justyna (gość)

  Mikołaj powiedział do Oli jesteś moją najlepszą przyjaciółką dzisiejszym odcinku

  20.05.2019 21:18
 • marta (gość)

  popieram Anie

  20.05.2019 14:34
 • Ania (gość)

  Może jest fajna ale porostu bialach ma być z Olą pasuja do siebie ol

  20.05.2019 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×