"Policjantki i policjanci". Maryla Morydz, czyli piękna Zuza Kowal z serialowego hitu "Czwórki"! Kim jest? Ile ma lat? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Policjantki i policjanci" to już od kilku lat jeden z największych serialowych przebojów telewizji TV4. Od niedawna jedną z gwiazd produkcji jest młoda aktorka, Maryla Morydz. Kim jest? Ile ma lat? W czym ją jeszcze możemy oglądać? Sprawdźcie!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" sezon 9. po wakacjach 2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Maryla Morydz w serialu "Policjantki i policjanci" wciela się w postać pięknej Zuzy Kowal, która zastąpiła komendant Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, Renatę Jaskowską i stała się pełniącą obowiązki komendanta. Wszystko przez problemy osobiste Jaskowskiej, która zaczęła coraz częściej zaglądać do kieliszka i w efekcie sama się udać się na zwolnienie. Wszyscy mają nadzieję, że odpoczynek jej pomoże.

Pozostali funkcjonariusze chłodno przyjmują Zuzę Kowal, ponieważ nie podobają im się jej nowe i bardzo ekscentryczne pomysły... Czy dojdą do porozumienia? Przekonamy się w 9. sezonie "Policjantek i policjantów"! Wiemy natomiast, że początek nowych odcinków będzie dla niej ciężki, gdyż przestanie pracować na komendzie i stanie się nauczycielką w akademii policyjnej! Co z tego wyniknie?

Wielkie zmiany w nowym sezonie serialu! Co dalej z funkcjonariuszami? [KIEDY PREMIERA?]Zobacz więcej

Maryla Morydz ma 26 lat i swoją karierę - z sukcesami - rozpoczynała jako tancerka! W latach 1997-2012 należała do zespołu w Studio Tańca "Honorata" w Tarnowie, natomiast między 2012 a 2013 roku była tancerką w Egurrola Dance Studio w Warszawie. Po tańcu przeszedł czas na kolejne wyzwania i na drodze Maryli Morydz pojawiło się aktorstwo.

W telewizji po raz pierwszy mogliśmy oglądać ją w 2015 roku, gdy zadebiutowała w roli recepcjonistki w serialu "Wesołowska i mediatorzy". Jeszcze w tym samym roku pojawiła się w "Na dobre i na złe", gdzie zadomowiła się na znacznie dłużej i do dzisiaj możemy podziwiać ją jako leśnogórską pielęgniarkę Dagmarę, która pojawia się również w serialu "Na sygnale". Strzałem w dziesiątkę okazał się też angaż do "Policjantek i policjantów", gdzie aktorka po raz pierwszy pojawiła się w odcinku nr 408 i sprawiła, że serial odświeżył swoją formułę. Ponadto Marylę Morydz mogliśmy podziwiać w jednym z odcinków "Na Wspólnej".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×