"Policjantki i policjanci". Nowy sezon już od 2 marca w TV4!

Niekwestionowany hit Czwórki, którego widownia pod koniec emisji poprzedniej serii sięgała 1,9 mln osób, 2 marca wznawia premiery w swoim stałym paśmie - od poniedziałku do czwartku o godz. 19.

Multimedia

"POLICJANTKI I POLICJANCI" OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O GODZ. 19:00 W TV4!

Czwarty sezon "Policjantek i Policjantów" rozpocznie się serią niezwykle dramatycznych wydarzeń. Uprowadzona posterunkowa Ola stoczy pojedynek na śmierć i życie z wyjątkowo niebezpieczną psychopatką. Dojdzie także do tragedii, która wywróci życie komendy miejskiej do góry nogami i która dopiero z czasem zacznie ujawniać swoje drugie dno.

Pozytywny - choć zupełnie nieoczekiwany - obrót przybiorą natomiast niektóre wątki damsko-męskie. Z całą pewnością fani serialu nie będą mogli narzekać na nudę w życiu swoich ulubionych bohaterów – przed nimi awanse, nowe perspektywy, czekające na rozwiązanie tajemnice z przeszłości, a także bolesne odkrycia oraz kolejne problemy rodzinne i zawodowe.

Funkcjonariuszom nie zabraknie też wyzwań na służbie – w nowej serii m.in.: sprawa prokuratora-oszusta, historia tajemniczego zaginięcia ciała z prosektorium, porwanie małego dziecka z samochodu, próba samobójcza młodziutkiej blogerki modowej, problem bezdomnej rodziny oraz wiele zaskakujących wątków, które napisze samo życie i które po raz kolejny utwierdzą policjantów w przekonaniu, że pomysłowość ludzka nie zna granic...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • wiosna (gość)

  Policjantki i policjanci to najfajniejszy serial POLICJANTKI I POLICJANCI TO BARDZO FAJNY FILM fajny serial

  22.05.2016 13:17
 • Irek (gość)

  Ptaku dalej pijesz po bramach w Katowicach tanie wina ? Tak nowy sezon młodej wtedy policji

  02.04.2016 21:51
 • Irek (gość)

  Ptaku dalej pijesz po bramach w Katowicach tanie wina ?

  02.04.2016 21:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×