"Policjantki i policjanci" odcinek 429. Widzieliśmy ostatni odcinek 8. sezonu! Ola Wysocka i Marek zginą? [CO SIĘ WYDARZY?]

Dramatyczny finał 8. sezonu serialu "Policjantki i policjanci" za nami. W 429. odcinku życie Oli i jej syna Marka zawisło na włosku. Czy po Borysie Jóźwiaku, mafia wydała wyrok na starszą sierżant Wysocką? Ola Wysocka i Marek zginęli?

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Po odnalezieniu ciała Borysa Jóźwiaka, Oli Wysockiej została przydzielona ochrona, ale zanim funkcjonariuszom udało się do niej dotrzeć, po policjantce i jej synu ślad zaginął. Wysocka została porwana, a wrocławska komenda postawiona w stan najwyższej gotowości. O dołączenie do ekipy poszukiwawczej poprosił Szymon Zieliński, ale Zuza Kowal była w tej sprawie nieugięta.

Zobacz, jak wyglądał ostatni dzień na planie 8. sezonu! Co jeszcze wydarzy się w serialu? [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

W 429. odcinku "Policjantek i policjantów" Ola stanęła oko w oko z niebezpieczeństwem. Porywacze nie oszczędzali również jej syna, Marka. Bandyci chcieli wyciągnąć od niej, gdzie znajdują się pieniądze Borysa.
-Dlaczego zabiliście Borysa? - zapytała jednego z porywaczy Ola
-Jeszcze raz wspomnisz przy mnie tego psa, to cię zatłukę, rozumiesz? - usłyszała w odpowiedzi.

W końcu gangster zacznie mówić i ujawni, że Borys przewoził pieniądze na narkotyki z Rosji, ale zapomniał się z nimi rozliczyć.
-Powiem, gdzie ta forsa... Na komendzie
-Jaja sobie robisz szmato?
-Ja przysięgam schował ją tam mój partner i tylko on może ją stamtąd zabrać - wyjaśniła Wysocka.

Honorata Witańska o odejściu z "Barw szczęścia" i popularności serialu "Policjantki i policjanci"Zobacz więcej

W finale 8. sezonu "Policjantek i policjantów" Oli udało się w końcu skontaktować z Mikołajem, który wyruszył na ratunek policjantce i jej dziecku. Białacha dręczyły wyrzuty sumienia, bo to on doradził przyjaciółce, by ukryć pieniądze i czekać na rozwój sytuacji. Śladem Mikołaja udał się również Juliusz, który podmienił banknoty na "fałszywki". Finał sezonu nie dał odpowiedzi, na najważniejsze pytanie. Bandyci odkryli podstęp Juliusza i zaczęli mierzyć do Oli i jej dziecka z broni. Na odpowiedz, czy Mikołajowi udało się uratować Olę i jej synka będziemy musieli poczekać do jesieni.

A wy jak sądzicie, co stanie się z Olą Wysocką i jej synem Markiem? %%GALERIA

"Policjantki i policjanci" odcinki 425-429. - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • enter1818 (gość)

    czy ta smętna postać policjantki Wysockiej wiecznie musi nosić na głowie hełm??? ja rozumiem,że aktorka ma(????) chorobę skórną,bo od lat na wszelkich portalach ma hełm na Gwiezdne Wojny,ale istnieją PERUKI,FRYZJERZY,STYLIŚCI i oglądam ten żenujący spektakl co 3 odcinek- a serial ogólnie lubię,poza rolą tej biednej paniusi,co to przechodzi wszystkie testy psychologiczne na policjanta,a w sprawach domowych ma burdel nie do opanowania... nie wyobrażam sobie sytuacji,ze osobę o takim bagażu spraw prywatnych wzywam na interwencję ,bo podejrzewam ,że sąsiad znęca się nad synem...pewnie natychmiast zostałabym aresztowana..w sumie staram się nigdy nie wzywać policji..poza osobistymi doświadczeniami mam coraz gorszą opinię o pracy policjantów-chyba ci z serialu powinni pracować w ochronkach i to przedwojennych... Moi znajomi przy dyskusjach wtrącają,że lepiej poprosić "chłopaków z rogatki" niż policję.. w sumie mają rację.. teraz policja jest najbardziej potrzebna sama sobie.. obywatele wszak byli za komuny,a panowie za feudalizmu,to w końcu tylko dla siebie są odpowiedni..a przedstawianie żenujących kandydatów do szkółki policyjnej dołuje bardziej niż występy Pietrzaka.

    16.11.2018 19:48
  • Arczi (gość)

    Najlepszy jest Pan Marian, facet wymiata.

    17.08.2018 23:31
  • Justyna (gość)

    Fajnie by było gdyby była jakaś nowa policjantka

    13.08.2018 14:59
  • jola (gość)

    pomyślcie Karolina szukała Białacha i trafiła do Adama ten jej wszystko opowiedział choć z oporami i Karolina załatwiła antyterorystów uwolnią Ole i Marka i załatwią bandytów może być

    06.08.2018 17:56
  • miła3 (gość)

    nie mogę się do czekać

    14.07.2018 19:59
  • akowalewski033 (gość)

    Obaj bandyci powinni zginąć!!!

    14.07.2018 15:07
  • Tomek. (gość)

    Spoiler 2018 - Wrzesień To słaby ten spojler :) Masz słabe info :)

    12.06.2018 01:34
  • nuna (gość)

    Ciekawa jestem czy na tej komendzie faktycznie pracują tacy ludzie jak profos i Juliusz, którzy a zwłaszcza Juliusz nie wiadomo za co biorą wypłatę

    07.06.2018 20:42
  • Artur (gość)

    Ciekawy serial ale nie zdradzaja tego czego bysmy chcieli wiedziec .Bo jak sie patrzy naych serialowy ch policjantow to by sie chcialo zeby tak policja dzialala w powiatach Malopolski ale to co bysmy cchieli to nas tak nie lubia bo tylko w serialach policja chroni ludzi.co tu nie ma co wylewac ze placimy podatki ale to nie jest to co w serialu grzecznie przychodza au nas to owszem przyjada spisza tych co wzywaja ale zero odezwu i pomocy w dotkliwych sprawch blokowych .tak sie ma codzienenosc szara mieszkancow blokow ze hucza tymi pompami klimatyzacyjnymi ale umoczeni mieszkancy w biznes nie beda zeznawac przeciw swoim czarnorynkowym pracodawcom.szaleje korupcja w powiecie tarnowskim nie tylko bo placa czynsz ale spoikoju nie maja

    05.06.2018 15:16
  • Juliusz Poniatowski (gość)

    Wiem, ze głupio zrobiłem podmieniając kasę, wpadłem na ten pomysł z Profosem :/

    02.06.2018 18:41
  • Spoiler 2018 - Wrzesień (gość)

    Zabiją Aleksandrę i Marka, Jednocześnie Białach nie będzie mógł się pogodzić z ich stratą, szybkim sposobem strzeli im kulkę w łeb po czym zawieszą go w policji i ten dostanie wyrok. Renata Jaskowska powróci na komendę, tymczasem Komendant Zuza zostanie zdegradowana i będzie jeździć na patrole z Krzysztofem Zapałą. Bombę podłożoną na komendzie przez Emila znajdą dzieci z wycieczki których oprowadza Pani Komendant, Jacek Nowak ją rozbroi. Po wyroku dla Białacha Karolina Rachwał się załamie, popadnie w depresję i zrezygnuję z pracy w policji. Szymon Zieliński wraz ze swoją partnerką Joanną Zatońską będą myśleć nad tym, aby zaprzyjaźnić swoje rodziny. W najnowszym sezonie pojawi się nowy Policjant, ale o tym już wkrótce...

    02.06.2018 18:35
  • Marietta (gość)

    Wszystko zakończy się dobrze. Juliusz przyzna się co zrobił i że on podmienił pieniądze. Mikołaj będzie zły ale w końcu się pogodzą. No i Ola i Mikołaj zostaną parą. Karolina wróci do byłego narzeczonego. Profos znajdzie sobie fajną babkę. Na komęndę wróci Jaskowska. Asia i Szymon zostaną parą.

    02.06.2018 16:26
  • Alicja (gość)

    Na komędzie Juliusz i profos wyznaja Białachowi co zrobili z kasą.Mikołaj przywiezie prawdziwe banknoty porywaczom. Asia i Szymon zostaną parą w 9 sezonie? Wszystko się zdarzyć może, a ja myślę że tak będzie. Co do Oli i Marka będzie dramatycznie

    02.06.2018 09:10
  • Dj OZILL (gość)

    Nie mogę przestać myśleć o trym chłopcu, łzy mi się cisną do oczu. On niczemu nie jest winien...

    01.06.2018 21:41
  • Dj OZILL (gość)

    Boże, żeby temu chłopcu nic się nie stało... :-(

    01.06.2018 21:33
  • kiwi (gość)

    Czy ktoś zna prognozy dalszego ciągu? To nie jest w porządku tak kończyć serial. Nie wiem czy to zachęca do oglądania.

    01.06.2018 20:23
  • Iwa (gość)

    Masakra co za final nic niewiadomo dalej. Trzeba czekac do konca przerwy wakacyjnej jak final powino byc pokazane wszytko final mógl byc skupiony tylko na wontku oli i na tej bombie

    01.06.2018 20:19
  • Iwa (gość)

    Masakra co za final nic niewiadomo dalej. Trzeba czekac do konca przerwy wakacyjnej jak final powino byc pokazane wszytko final mógl byc skupiony tylko na wontku oli i na tej bombie

    01.06.2018 20:18
  • Piotr (gość)

    Emil to nowy sprzątacz na Komendzie. Zatrudnił się by zemścić się na wszystkich za śmierć syna na komendzie

    01.06.2018 14:57
  • Szybki (gość)

    Ja pierdole co za debil z tego Juliusza, przez niego mogą zginąć Ola i Marek. Bardzo ich lubiłem. Ola jest dobrym policjantem, Marka też polubiłem bo to dobry chłopak. Mam nadzieję że będą żyli.

    01.06.2018 00:21
NowszeStarsze