"Policjantki i policjanci" odcinek 473. Romans Jaskowskiej z ojcem Szymona! Zobacz gorące zdjęcia pani komendant! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

To będzie spore zaskoczenie dla widzów serialu "Policjantki i policjanci" oraz młodego policjanta - Szymona. Zieliński już wkrótce odkryje, że jego ojciec spotyka się z jego szefową - Jaskowską. Jak zareaguje, gdy zastanie Renatę w domu w samej bieliźnie? Sprawdźcie, co wydarzy się w 473. odcinku "Policjantek i policjantów"!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 473. w czwartek 1.11.2018, o godz. 19:00 w TV4!

Komendant Jaskowska (Małgorzata Kałuzińska) po trudnym dla niej 8. sezonie wróciła do serialu "Policjantki i Policjantki". Renata promienieje w ostatnich odcinkach hitu Czwórki, co nie umknie uwadze jej pracowników. Jako pierwszy dobry nastrój i tajemnicze zachowanie pani komendant zauważy Juliusz (Bogusław Kudłek), który będzie przekonany, że kobieta ma zamiar wystartować w wyborach Miss Policjantek! Jakie będzie jednak wszystkich zdziwienie, kiedy odkryją, kto stoi za dobrym samopoczuciem Jaskowskiej.

Borys Jóźwiak kolejny raz wkracza do życia Oli Wysockiej! Wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 473. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Szymon Zieliński (Paweł Monsiel) będzie szczęśliwy, że jego relacja z ojcem nieco się ociepliła. Policjant miał do ojca dużo żalu, często nazywał go "skończonym chamem", zwłaszcza po tym, jak wydał nakaz aresztowania ojca Asi (Magda Szczepanek). Jan Zieliński (Maciej Tomaszewski) sugerował również Zuzie Kowal (Maryla Morydz), że Asia nie jest odpowiednią partnerką dla Szymona na służbie.

Teraz to się zmieniło. Szymon będzie jednak jednak zdumiony, kiedy w 473. odcinku zobaczy ojca w gabinecie Jaskowskiej. Prawdziwa niespodzianka będzie czekała go jednak po służbie, kiedy w domu ojca zastanie Jaskowską w samej bieliźnie, a ich romans wyjdzie w końcu na jaw!

W galerii możecie zobaczyć jak Szymon z serialu "Policjantki i policjanci" odkryje romans ojca z panią komendant!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jc (gość)

    Fajnie nowa para

    16.10.2018 20:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×