"Policjantki i policjanci" odcinek 475. Borys Jóźwiak kolejny raz wkracza do życia Oli Wysockiej! Wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Powrót Borysa w serialu "Policjantki i policjanci" już niedługo. Jóźwiak namiesza nie tylko w życiu Białacha, ale również byłej ukochanej - Oli Wysockiej. Czy ich miłość odżyje na nowo? Co wydarzy się w wątku Borysa Jóźwiaka w 9. sezonie "Policjantek i policjantów"?

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Borys Jóźwiak (Wojciech Medyński) znowu pojawi się w serialu "Policjantki i policjanci"! Były ukochany Oli Wysockiej (Magda Malcharek), którego ostatni raz widzieliśmy w finale 7. sezonu znowu namiesza w życiu bohaterów serialowego hitu Czwórki. Jak to się stało, że Jóźwiak wciąż żyje? Przecież w toku śledztwa Wysockiej w 8. sezonie wyszło na jaw, że Borys został zamordowany przez ludzi, dla których rozwoził po Europie narkotyki.

Powrót Borysa! Jóźwiak żyje i sprowadzi na Białacha śmiertelne niebezpieczeństwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Postać kreowana przez Wojciecha Medyńskiego jednak przeżyła i teraz namiesza nie tylko w życiu Oli, ale również Białacha. Jóźwiak pojawi się w już 474. odcinku "Policjantek i policjantek". Zobaczymy go na sali, na której Białach będzie szykował się do walki. Mikołaj nie będzie jednak wiedział, że jego przeciwnik z ringu - Wład ma silnego mocodawcę - Jóźwiaka, który zapłaci bokserowi, by ten skrzywdził Mikołaja ()Mariusz Węgłowski).

Karolina i Mikołaj już do siebie nie wrócą! Białach romansuje z Owcą! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W kolejnym odcinku o numerze 475. Borys stanie również w drzwiach Oli Wysockiej! Policjantka będzie w szoku, gdy zobaczymy byłego ukochanego żywego - w końcu sama identyfikowała jego ciało! Borys będzie miał Oli wiele do powiedzenia, ale czy policjantka uwierzy w jego słowa?

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia Borysa Jóźwiaka z 9. sezonu serialu "Policjantki i policjanci".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bb (gość)

    Borys - najprzystojniejszy z policjantów i jedna z najfajniejszych postaci ! Wraca? To super! Ale się cieszę! Wyrzućcie tylko ten nieudany wątek z akademią - nie pasuje do tego serialu! Naprawdę - ni przypiął, ni przyłatał. A że Borys wraca - mega!!

    26.10.2018 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×