"Policjantki i policjanci" odcinek 475. Kolejny skandal w Akademii Policyjnej. Kursanci nagrają komisarz Kowal pod prysznicem? [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]

Odkąd komisarz Kowal z serialu "Policjantki i policjanci" została przeniesiona do służby w Akademii Policyjnej kursanci nie przestają jej zaskakiwać. Tym razem dwóch z nich postanowiło zainstalować kamerę w damskiej szatni. Ich celem jest właśnie atrakcyjna instruktorka.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 475. w poniedziałek 5.11.2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Komisarz Zuzanna Kowal (Maryla Morydz) powoli odnajduje się w swojej nowej roli. Po początkowych trudnościach udało jej się także znaleźć wspólny język Radosławem Małeckim (Grzegorz Skrzecz), byłym antyterrorystą i szefem szkolenia w Akademii. Również na stopie osobistej jej życie układa się bardzo dobrze, trwa jej bajkowy romans z kardiochirurgiem Branickim. Kursanci wciąż jednak nie dają jej spokoju. Co tym razem wymyślą jej podopieczni?

Karolina i Mikołaj już do siebie nie wrócą! Białach romansuje z Owcą! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dwóch adeptów Akademii wpadnie na pomysł by instalować w damskiej szatni kamerkę. Mają nadzieję nagrać niczego nie spodziewającą się Kowal, gdy będzie brała prysznic. To nie będzie pierwsza afera związana tym, że kursanci lubią nagrywać to, czego nie powinni. W 461 odcinku serialu "Policjantki i policjanci" jednak z kursantek wrzuciła do sieci nagranie z udziałem Małeckiego. Nie skończyło się to dla niej najlepiej. Można się spodziewać, że tym razem będzie podobnie.Jeśli ciekawią Cię przygody Nowak i Małeckiego z adeptami Akademii Policyjnej – oglądaj koniecznie kolejne odcinki serialu "Policjantki i policjanci" w TV4!

Powrót Borysa! Jóźwiak żyje i sprowadzi na Białacha śmiertelne niebezpieczeństwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 475. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" dowiemy się również więcej o losach Borysa. Jóźwiak namiesza nie tylko w życiu Białacha, ale również byłej ukochanej - Oli Wysockiej. Czy ich miłość odżyje na nowo? Więcej na ten temat przeczytacie w jednym z naszych tekstów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tee HB 7 (gość)

    T 6 6 Jim 87uuuu

    30.10.2018 10:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×