"Policjantki i policjanci" odcinek 483. Karolina i Borys razem na kolacji! Spotkanie wymknie się spod kontroli! Rachwał zapomni o Białachu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 483. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Karolina i Borys umówią się na wspólną kolację! Co między nimi zajdzie? Czy policjantka w końcu pogodzi się ze stratą Mikołaja i odważy się wejść w nową relację? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 483. w czwartek 15.11.2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Karolina Rachwał (Honorata Witańska) próbuje się pogodzić z tym, że Mikołaj (Mariusz Węgłowski) jest teraz z Owcą (Karolina Owczarz). Rankiem odwiedza ją Borys (Wojciech Medyński), który przez całą noc pił i nie miał gdzie się podziać. Oboje czują się bardzo samotni, więc od razu powstaje między nimi nić porozumienia.

Szymon Zieliński nie zostanie komandosem! Jak zareaguje na to jego ojciec? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 483. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Karolina i Borys spotykają się ponownie na wspólnej kolacji. Bohaterowie tracą nad sobą kontrolę i lądują w łóżku. Następnego dnia Rachwał poprosi Jacka Nowaka (Przemysław Puchała), żeby już nie rozpisywał jej wspólnych dyżurów z Mikołajem. Wygląda na to, że to już definitywny koniec ich przyjaźni.

Czy będziemy świadkami nowej, wielkiej miłości? Jak na tą relację zareagują Mikołaj i Ola Wysocka (Magda Malcharek)? Z kim teraz będą pracować dawni partnerzy? Odpowiedzi na te pytanie musimy szukać w kolejnych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" na antenie TV4.

Skandal w Akademii Policyjnej! Kursanci nagrają komisarz Kowal pod prysznicem? [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mały (gość)

    No i zajebal karoline i trzeba czekac do nowego roku na nowe odcinki ciekawe co wymysla

    12.12.2018 01:27
  • jc (gość)

    A na końcu Karolina będzie z Mikołajem

    20.11.2018 11:02
  • Jc (gość)

    Ja lubię Asi i Szymona

    15.11.2018 17:38
  • I Benedykt (gość)

    Poplatanie z pomiesxanym polskie seriale

    10.11.2018 21:12
  • Luna (gość)

    Ja nie mogę co oni porobili Przeciez karolina i mikołaj to piękna para a Borys niech odzie z powrotem do trumny i niech smarzy się w piekle bo ja go nie lubię bardzo lubię Karolinę ale nie zaniosę tego że ten zasrany Borys będzie mieszkał jej w życiu

    10.11.2018 19:10
  • K*** (gość)

    A mi się nawet podoba ten plan. 👍 Ola zawsze fajnie wyglądała przy Mikołaju i jej syn Marek też go lubi... 😏 Myślę że Ola i Mikołaj byliby fajną parą. A co do Karoliny to jeśli naprawdę chcę być z Borysem to jej sprawa ale uważam że pod tym względem jest głupia jak nie wiem co...🤦‍♀️ ponieważ Borys to kretyn😠😠 który wykorzysta naiwną Karolinę 🤦‍♀️🤦‍♀️ tak jak biedną Olę. Dlatego moim zdaniem: Ola i Mikołaj razem... 😁😁 Karolina i Borys niech spadają na drzewo 😠👎🤮😠

    10.11.2018 16:07
  • hhhhhh (gość)

    Najwidoczniej Ola i Mikołaj są sobie przeznaczeni a Karolina i Borys to tylko postacie ktore zagraly w serialu bo musieli cos wymyslec zeby ciagnely sie kolejne sezony nie wiadomo ile jeszcze produkcja serialu będzie trwala ale wyglada na to ze przy zakończeniu tej produkcji Ola będzie z Mikolajem

    06.11.2018 12:11
  • 7kala (gość)

    Teraz to jestem w szoku co piszecie. Przecież Borys nie żyje, Ola ponoć zidentyfikowała ciało. Coś się komuś chyba pomyliło. Zaczyna to być pomieszane z poplątanym.

    31.10.2018 15:25
  • Lukasio (gość)

    Jestem za stwierdzeniem że scenariusz przesądzony.Karolina z Mikołajem i koniec.bez sens wogole.proponuje żeby Jacek z Jackowska.bzdura

    31.10.2018 09:46
  • Mis (gość)

    Karolina powinna być z Mikołajem a Ola zborysem a babcia marka powinna z powrotem jechać tam gdzie była

    30.10.2018 20:26
  • Ola Wysocka (gość)

    Chyba nie

    30.10.2018 09:24
  • Cztey iksy (gość)

    Matko i córko kto pisze ten scenariusz Każdy z każdym to chyba ppra zakończyć już ten serial same zdrady się robią Jedna wielka moda na sukces

    30.10.2018 08:59
  • Xyz (gość)

    To jest straszne jak w tym sezonie zniszczyli ten serial... Każdy z każdym... Jeszcze Ola z Mikołajem i już będzie totalna porażka. Czas szukać czegoś nowego do oglądania.

    29.10.2018 22:53
  • Q235 (gość)

    Borys odpada