"Policjantki i policjanci" odcinek 487. Doris aresztowana! Co babcia Marka będzie miała do powiedzenia Wysockiej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 487. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Doris w końcu trafi w ręce policji! Czy kobieta żałuje tego, co zrobiła? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 487. w środę 21.11.2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Widząc że Ola zaczyna się domyślać jej prawdziwych intencji, Doris postanowiła porwać swojego wnuka. Chciała w ten sposób wymusić na Wysockiej przekazanie jej praw do spadku po jej mężu, który zostawił ją z niczym, przepisując wszystko na wnuka. Na szczęście Markowi udało się uciec od porywaczki, która jednak wciąż przebywała na wolności!

Zieliński rozpoczyna współpracę z tajemniczą kobietą ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 487. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Ola Wysocka uznaje, że bezpieczniej będzie, jeśli do czasu schwytania Doris, Marek nie będzie chodził do szkoły. Chłopak jest zły na matkę, nie chce siedzieć pod kloszem. Problem szybko się jednak rozwiązuje. Jeszcze tego samego dnia policja aresztuje Doris. Wysocka rozpoczyna przesłuchanie babci swojego przybranego syna. Kobieta jednak wszystkiego się wypiera:

Zaszła jakaś pomyłka... Policja aresztowała mnie zupełnie bez powodu. Mam nadzieję, że pomożesz mi to jakoś odkręcić! - powie do Wysockiej

Adorator Emilii nowym partnerem Krzysztofa! Dogadają się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ola będzie zażenowana postawą Doris. Czy uda jej się skłonić ją do złożenia zeznać? Jaka kara grozi babci Marka? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie serial "Policjantki i policjanci" na antenie TV4!

Zobacz galerię

Jak obsada serialu "Policjantki i policjanci" wspomina pracę na planie 9. sezonu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×