"Policjantki i policjanci" odcinek 488. Szymon Zieliński rozpoczyna współpracę z tajemniczą kobietą ze szpitala. Dr Branicki będzie miał kłopoty! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kobieta, która chciała widzieć się prokuratorem, zwraca się o pomoc do Szymona. Okazuje się, że w jej sprawę zamieszany jest znany lekarz. Sprawdź, co się wydarzy w 488. odcinku serialu "Policjantki i policjanci"!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 488. w czwartek 22.11.2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Przed salą prokuratora Jana Zielińskiego (Maciej Tomaszewski) pojawiła się tajemnicza kobieta, Eliza. Syn prokuratora, Szymon (Paweł Monsiel), nie pozwolił jej jednak wejść do schorowanego ojca. Okazało się, że kobieta chciała prosić Jana o pomoc w udowodnieniu przed sądem błędu lekarskiego, który doprowadził do śmierci jej syna.

Juliusz Poniatowski zapisuje się na kurs parapsychologii! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 488. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Eliza pojawia się na komendzie. Z racji tego, że kobieta nie może zwrócić się do Jana, prosi o pomoc Szymona. Chce, by policjant pomógł jej znaleźć dowody w sprawie śmierci syna. Okazuje się, że wszystko ma związek z doktorem Branickim - kardiochirurgiem, z którym spotykała się kiedyś komisarz Kowal (Maryla Morydz), a który obecnie próbuje ją szantażować.

Czy policjanci z Komendy Miejskiej połączą siły i zdołają udowodnić winę nieuczciwemu lekarzowi? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Policjantki i policjanci" w TV4!

Adorator Emilii nowym partnerem Krzysztofa! Dogadają się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak obsada serialu "Policjantki i policjanci" wspomina pracę na planie 9. sezonu?

Komentarze

Skomentuj
  • 3e (gość)

    Tylko piwo 1 na 4 hahaha

    21.11.2018 07:22
  • Y (gość)

    Się cieszą ze nudno jest jak w paretynce. Takie cieple Misiaki za ławeczka po piwie schowane żeby mandatu nie wlepili. Huahaha

    21.11.2018 07:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×