"Policjantki i policjanci" odcinek 490. Adorator Emilii nowym partnerem Krysztofa Zapały! Dogadają się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wojciech Niedźwiecki, antyterrorysta ranny w niedawnej akcji, porzuca AT i decyduje się na służbę w Komendzie Miejskiej. Jackowska przydziela go do patrolu z Krzysztofem Zapałą! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 486. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Emilia Drawska-Zapała (Anna Kukawska) wzięła niedawno udział w trudnej akcji antyterrorystycznej, w czasie której jeden z policjantów, Wojciech Niedźwiecki (Bartek Piekarski), został postrzelony. Funkcjonariusza udało się uratować, a między nim a Drawską zrodziła się nic porozumienia. Żona Krzyśka (Wojciech Sukiennik) wiele razy odwiedzała postrzelonego AT-owca w szpitalu i spędzała z nim coraz więcej czasu. Naturalnie wywołało to zazdrość jej męża.

Juliusz Poniatowski zapisuje się na kurs parapsychologii! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W jednej z rozmów Wojtek przyzna Emilce, że po tym co go spotkało, nie chce już wracać do jednostki SPAP. W 490. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Niedźwiecki pojawi się w siedzibie Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Okaże się, że policjant poprosił o przydział w jednostce patrolowej. Komendant Renata Jackowska (Małgorzata Kałuzińska) prosi Zapałę, aby to on pojechał z nowym na pierwszy patrol. Zapała doskonale wie, że jego nowy partner jest z bliskich relacjach z Emilią i nie jest zachwycony perspektywą wspólnej służby.

Czy obaj mężczyźni znajdą wspólny język? Czy wzajemna niechęć znacząco utrudni im pracę? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Policjantki i policjanci" w telewizji TV4!

Białach odkryje, że Karolina ma nowego faceta! Domyśli się kto to? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak obsada serialu "Policjantki i policjanci" wspomina pracę na planie 9. sezonu?

Komentarze

Skomentuj
  • Jc (gość)

    Mam nadzieję że to będzie na chwilę

    13.11.2018 18:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×