"Policjantki i policjanci" odcinek 514. Ojcostwo uzdrowi Zielińskiego? Prokurator przeżywa drugą młodość! [CO SIĘ WYDARZY]

Perspektywa zostania tatą zdecydowanie uskrzydliła prokuratora Zielińskiego! W 514. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Szymon nie będzie potrafił nadążyć za ojcem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 514. w piątek 29.03.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Prokurator Zieliński (Maciej Tomaszewski) jeszcze niedawno ocierał się o śmierć, a teraz wszystko wskazuje na to, że mężczyzna wchodzi w drugą młodość. Razem z komendant Jaskowską (Małgorzata Kałuzińska) spodziewają się dziecka! Perspektywa ponownego zostania ojcem zdecydowanie działa na Jana motywująco!

Śmiertelnie ryzykowny krok Białacha! Policjant umrze?Zobacz więcej

Jego syn, Szymon (Paweł Monsiel), będzie się jednak starać dbać o jego zdrowie i jakoś zapanować nad wybrykami nadaktywnego mężczyzny. Jest on jednak świeżo po zawale i nie może za bardzo forsować swojego organizmu. Gdy w 514. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" zobaczy na jaki pomysł wpadł jego ojciec, będzie w prawdziwym szoku! Jan zacznie szaleć na rowerze! Czy Szymon zdoła przemówić mu do rozsądku?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justynka (gość)

    Będzie śmiesznie

    29.03.2019 07:22
  • tuptup (gość)

    No to nieźle xd😂

    27.03.2019 21:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×