"Policjantki i policjanci" odcinek 531. Radek nie radzi sobie z presją! Rzecznik policji wpadnie w depresję? [CO SIĘ WYDARZY]

W 531. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Radek dojdzie do wniosku, że choruje na depresję! Czy ktoś poda mu pomocną dłoń? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 531. we wtorek 23.04.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Komendant Jaskowska (Małgorzata Kałuzińska) mianowała Radka (Grzegorz Skrzecz) na rzecznika komendy. Były antyterrorysta i instruktor Akademii Policyjnej nie za bardzo radzi sobie z nowymi obowiązkami. Jednej dziennikarce zdradził plotki na temat policjantów, a innego przedstawiciela mediów o mało co nie pobił!

Wojtek i Zuza będą parą? Policjant będzie pod wrażeniem urody swojej partnerki!Zobacz więcej

Narastający stres nie wpływa dobrze na jego zdrowie psychiczne. W 531. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Radek wypełni test psychologiczny, który znajdzie w gazecie i dojdzie do wniosku, że ma depresję. Załamany policjant zamknie się w sobie i zacznie jeszcze bardziej zaniedbywał swoje obowiązki służbowe, które chcąc nie chcąc wymagają pewnej otwartości na innych.

Czy ktoś potraktuje jego objawy na poważnie i postanowi mu jakoś pomóc?

Karina adoputje córkę Aminy? Nie chce zostawić dziewczynki samej...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Tia, zaraz się okaże, że Zuza ma depresję i w ogóle oni tam wszyscy mają depresję i niezłego hopla.

  18.11.2019 15:13
 • Balalla (gość)

  Tuptup to tylko serial

  14.04.2019 11:51
 • tuptup (gość)

  Jak dla mnie to on tam żadnej depresji nie ma. Proszę was, naczytał się stary dziadu bzdur w gazecie i robi wielką aferę! 🙄 Poza tym on - depresję? Już bym prędzej uwierzyła, że Ola ma depresję, bo po tym, co ten cham o niej nagadał to... Ręce opadają 🤷‍♀️ I jeszcze policjant! 👮‍♂️ Przecież to śmieszne!

  14.04.2019 00:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×