"Policjantki i policjanci" odcinek 538. Szymon jest zazdrosny o Asię! Dojdzie między nimi do kłótni? [CO SIĘ WYDARZY]

W 538. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Szymon zobaczy, że Asia dostała wielki bukiet kwiatów. Policjant będzie zazdrosny o swoją partnerkę! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 538. w czwartek 02.05.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) jeżdżą razem w patrolu i są bardzo bliskimi przyjaciółmi. Wciąż jednak żadne z nich nie może zebrać się na odwagę, aby przenieść ich relację na wyższy poziom, mimo że w głębi serca chyba każde z nich tego pragnie!

Dramatyczna diagnoza lekarza! Czy Białach będzie jeszcze kiedyś chodził?Zobacz więcej

W 538. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Szymon zobaczy na biurku Asi ogromny bukiet kwiatów! Zieliński będzie trochę zazdrosny i z ciekawości postanowi sprawdzić liścik, aby dowiedzieć się od kogo Zatońska dostała taki prezent. Na jego nieszczęście zostanie przyłapany na gorącym uczynku! Pomiędzy przyjaciółmi dojdzie do lekkiego spięcia. Policjanci będą musieli jednak opanować emocje, ponieważ czeka na nich trudna sprawa dotycząca porzucenia dziecka.

Czy Asia znalazła nowego adoratora? Czy Szymon w końcu zacznie działać?

Zobacz galerię

"Policjantki i policjanci" sezon 10. zwiastun nowych odcinków:

Komentarze

Skomentuj
  • Luna (gość)

    Zapomniałam wcześniej jeszcze napisać ze Dawid tez ma dac Aśce spokuj

    28.04.2019 22:21
  • QueenB (gość)

    Luna Zgadzam się

    27.04.2019 16:57
  • Luna (gość)

    Ta cała Iga (była dziewczyna Szymona) ma go zostawić w spokoju! Asia i Szymon MUSZĄ BYĆ PARĄ I JUŻ

    26.04.2019 20:55
  • Fanka (gość)

    Teraz wiadomo skąd te długie zaloty i nic. Scenarzyści znów nas zaskakują . Tylko nie wiem czy to wyjdzie im na dobre i serialowi.

    26.04.2019 09:14
  • Fanka (gość)

    UWAGA!!!!!!!! Drodzy Fani Zatok polecam przeczytać streszczenie przyszłych odcinków na internecie bo to co tam jest napisane to przekracza nasze najgorsze wizje i zapowiada się że NIE będzie ZATOK RAZEM i to wogóle. A miało być tak pięknie.

    26.04.2019 09:12
  • Juli_A (gość)

    No właśnie niech się Szymon ogarnie za nim będzie za późno i straci Asię!!!

    25.04.2019 20:36
  • Justyna (gość)

    Niech pójdą razem do kina

    25.04.2019 09:40
  • Justyna (gość)

    Wojtek zakochał się w Zuzi

    25.04.2019 09:39
  • Błażej Fajter87 (gość)

    Ale macie marzenia hahahaha 😆😆😊😊😊

    25.04.2019 08:28
  • Bialy (gość)

    Dawaj powiedz jej co myślisz

    24.04.2019 23:02
  • Luna (gość)

    Kupka, zgadzam się z Tobą

    24.04.2019 21:22
  • Kupka (gość)

    Niech Szymon kupi jej bukiet kwiatów przyjdzie do niej jak kiedyś z winem beznadziejnym filmem i lodami gdy będzie fajny moment niech powoli się do niej przysunie i powie że ją kocha a następnie pocałuje niech pokarze że ma wiecie co i niech przełamie stres jest zazdrosny i to dobrze niech onią walczy zanim będzie za późno !!!!!!!!

    24.04.2019 20:15
  • Luna (gość)

    No błagam ileż można to ciągnąć?! Czemu Szymon nie może jej powiedzieć tego co czuje potem może być za późno

    24.04.2019 17:27
  • ❤️ Największa Fanka PiP ❤️ (gość)

    Popieram was, dziewczyny 😄 Ale już bardzo bliziutko, dosłownie kilka milimetrów... ✊ Poza tym nic tak nie pomaga w takich rzeczach jak pojawienie się konkurencji. Może Szymon zrozumie, że jak nie zacznie działać, TERAZ, W TEJ CHWILI, to ją STRACI!

    24.04.2019 17:10
  • Fanka zatok (gość)

    Szymon niech się ogarnie i powie jej co czuje zanim będzie za późno!

    24.04.2019 11:49
  • Fanka (gość)

    No dalej ZATOKI!!!!!!!! Pora zaryzykować i powiedzieć :KOCHAM CIĘ ASIA A JA CIEBIE SZYMON! !!!!!!!!!

    24.04.2019 10:35