"Policjantki i policjanci" odcinek 558. Strzelanina z udziałem Oli i Emilki! Policjantki zadrą z potężną mafią? [CO SIĘ WYDARZY]

W 558. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" znajoma Jacka doniesie na własnego ojca! Próba zatrzymania mężczyzny zakończy się jednak strzelaniną! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 558. w środę 30.05.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Ola (Magda Malcharek) musiała wstać od biurka i ponownie wyjechać na ulice Wrocławia. Razem z Emilką (Anna Kukawska) zastępuje zaginioną Karinę (Laura Samojłowicz) i szukającego ją Krzyśka. W 558. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" czeka ich bardzo trudna akcja!

Mariusz Węgłowski zdradził przyszłość Kasi Vu Manh w serialu! Pola zostanie w życiu Białacha?Zobacz więcej

Na policję zgłosi się przyjaciółka Jacka Nowaka (Przemysław Puchała). Dziewczyna będzie w posiadaniu materiałów bardzo mocno obciążających jej ojca, znanego biznesmena, który okaże się być członkiem mafii. Dyżurny zleci Oli i Emilce zatrzymanie mężczyzny.

Nie będzie to jednak takie proste. Gdy policjantki dotrą we wskazane miejsce, napotkają uzbrojonych ochroniarzy mężczyzny. Dojdzie do strzelaniny! Na całe szczęście policjantki wyjdą z akcji bez szwanku, a biznesmena uda się przewieźć na komendę.

Klasyczne teksty z serialu! Jak wyglądała praca policjantów z W-11?Zobacz więcej

Okaże się jednak, że międzyczasie córka podejrzanego znikła bez śladu! W toku śledztwa okaże się również, że biznesmen był szantażowany i zmuszany do współpracy z mafią, a jego córka nieprawdopodobne została porwana przez gangsterów! Czy policjantkom uda się ocalić przyjaciółkę Jacka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×