"Policjantki i policjanci" odcinek 569. Tosiek trafi do szpitala! Skłóceni rodzice zaniedbali syna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 569. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Tosiek trafi do szpitala! Okaże się, że chłopak bardzo cierpi z powodu kłótni Emilki i Krzyśka! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 569. w piątek 13.09.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci" małżeństwo Zapałów będzie przechodzić bardzo poważny kryzys. Krzysiek (Wojciech Sukiennik) nie będzie mógł wybaczyć Emilce (Anna Kukawska) tego, że przez wiele tygodni go okłamywała.

Jaskowska zacznie rodzić! Mikołaj będzie musiał odebrać poród?Zobacz więcej

Małżonkowie będą skupieni wyłącznie na sobie i nie zauważą, że przez ich kłótnie cierpią także ich dzieci. Gaja (Adela Kukawska) jest jeszcze zbyt malutka, aby zrozumieć, co się dzieje, ale Tosiek (Dominik Kania) będzie bardzo przeżywał całą sytuację. Już raz stracił matkę. Nie chce przeżywać tego po raz kolejny.

Białach odejdzie z policji! Założy własny bar! Zobacz więcej

Ciągły stres bardzo mocno odbije się na jego zdrowiu. W 569. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" w trakcie lekcji w szkole dopadnie go straszliwy ból brzucha! Tosiek zostanie przewieziony do szpitala. Krzysiek i Emilka będą bardzo zaniepokojeni, ale mimo to nie będą w stanie się pogodzić.

Wtedy do akcji postanowi wkroczyć Zuza (Maryla Morydz)! Wyjątkowy gest z jej strony sprawi, że Zapałowie z wrażenia stracą głowę! Co wymyśli Kowal? Tego dowiemy się z 569. odcinka serialu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×