"Policjantki i policjanci" odcinek 581. Wandale zniszczą bar Mikołaja! Były policjant padnie ofiarą hejtu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 581. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Mikołaj znów będzie musiał ratować swój nowy biznes! Kto tym razem chce mu zaszkodzić? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 581. we wtorek 1.10.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) postanowił odejść z policji. Założył własny biznes - bar "Święty Mikołaj" na przedmieściach Wrocławia. Prowadzenie knajpki okazało się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać!

Krzysiek zdradzi Emilkę?! Żona nakryje go z Zuzą!Zobacz więcej

W 581. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" pracownicy baru Białacha z przerażeniem odkryją, że ktoś zdewastował elewację lokalu. Zniszczenia będą dość spore. Później okaże się, że to nie jedyny przykra niespodzianka, jaka tego dnia spotka byłego policjanta. Jeden z klientów pokaże Mikołajowi mnóstwo negatywnych opinii, które ktoś wystawił jego lokalowi w internecie. Nie będzie wyglądało to dobrze.

Białach będzie w szoku. Zacznie zastanawiać się, kto jeszcze może próbować mu zaszkodzić. Czy są to gangsterzy, którzy chcieli wymusić od niego haracz? A może za tym wszystkim stoi ktoś zupełnie inny?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×