"Policjantki i policjanci" odcinek 598. Striptiz w barze Mikołaja?! Natalia organizuje "imprezę rozwodową"! [CO SIĘ WYDARZY]

W 598. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" w barze Mikołaja odbędzie się nietypowa impreza! Kto tym razem go odwiedzi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 598. w czwartek 24.10.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Bar Mikołaja (Mariusz Węgłowski) jest obecnie miejscem, w którym policjanci z Komendy Miejskiej bardzo lubią spędzać czas. Tym razem z gościnności Białacha postanowi skorzystać Natalia Mróz (Anna Bosak)!

Anna Bosak wyszła za mąż! Zobacz więcej

W 598. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" partnerka Górala (Paweł Kowalczyk) zorganizuje w "Świętym Mikołaju" imprezę rozwodową, na którą zaprosi koleżanki z pracy, Asię (Magda Szczepanek) i Zuzę (Maryla Morydz). Dziewczyny będą się świetnie bawić!

W pewnym momencie pojawią się jednak komplikacje. Striptizer, który miał pojawić się na imprezie, w ostatniej chwili odwoła swój występ. Sytuację postanowi ratować Czarna, która poprosi o pomoc Michała. Ku zdziwieniu wszystkich, były więzień zgodzi się na występ przed policjantkami!

Jak zakończy się szalona impreza Natalii? Tego dowiemy się w 598. odcinku serialu "Policjantki i policjanci"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×