"Policjantki i policjanci" odcinek 600. Zuza i Krzysiek znajdą się w śmiertelnej pułapce! Zginą w męczarniach? [CO SIĘ WYDARZY]

W 600. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" policyjny pościg zakończy się tragicznie! Czy Krzysiek i Zuza zginą na służbie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 600. w poniedziałek 28.10.2019 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Zuza (Maryla Morydz) i Krzysiek (Wojciech Sukiennik) od pewnego czasu jeżdżą razem w patrolu. Zaczyna jednak łączyć ich także coś więcej. Czy ich znajomość będzie miała tragiczny finał?

Laura Samojłowicz po latach. Aktorka zmieniła się nie do poznania!Zobacz więcej

W 600. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Zapała i Kowal będą badać sprawę początkującej dziennikarki śledczej, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Policjanci zaczną podejrzewać, że za porwaniem może stać lokalny diler, na temat którego kobieta przygotowywała materiał prasowy. Rozpoczną się poszukiwania.

Sprawca okaże się jednak o wiele sprytniejszy niż można było się spodziewać i w pewnym momencie Zuza i Krzysiek znajdą się w niebezpiecznej pułapce! Przestępca zamknie ich w chłodni! Funkcjonariusze będą pozbawieni łączności, a temperatura będzie spadać z minuty na minutę.

Dramatyczne okoliczności sprawią, że Zapała i Kowal znowu się do siebie zbliżą. Czy w obliczu śmierci zdecydują się na miłosne wyznanie? Czy uda im się ocalić życie? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Najleprzy jest szymon I aska lubie jch

    28.10.2019 08:23
  • Justyna (gość)

    Wojtek będzie z Natalią

    27.10.2019 20:27
  • Artysta komunista (gość)

    No, niestety ale ''serial'' bardzo nudny i monotematyczny ratuje się tylko tym, że są ładne aktorki (pewnie nie przeczytają ale pozdrawiam) co chwilę pojawia się jakiś absurdalny wątek miłosny albo aktorzy rotują w jakiś bezsensowny sposób jak piłka na osiedlowym boisku w treść zasady prawo pascala kto kopie ten... Panowie i panie scenarzyści może przestańcie robić to pod dziewczynki przeżywające śmierć Karoliny po której przewraca się sama Hanka w kartonach i popracujcie nad scenariuszem.

    26.10.2019 09:56
  • Mala (gość)

    Jestem ciekawa co ola wysocka odkad zostala zawieszona zero watkow z jej udzialem a niebylo nic jakoby aktorka miala odejsc z serialu nagle od dlugiego czasu zero watkow z ola wysocka niewiadomo nawet co sie znia dzieje bezsensu

    26.10.2019 06:53
  • Justyna (gość)

    Krzysiek i Zuza znów się pocałują

    25.10.2019 20:05
  • Anders (gość)

    Ja sadze ze Zuza i Krzysiek wyjda z tego. W obliczu zla moga wyznac milosc ale sadze ze krzysiek bedzie z emilka bedzie myslal o nich a one o nim.

    24.10.2019 20:12
  • Gosia (gość)

    Tak Zuza zginie ☺☺☺☺☺☺☺ Przecież ze streszczen wiemy że Krzychu przed żyje Ps: nie mam nic do aktorki Zuzy ale Zuzy nie znoszę

    24.10.2019 19:37
  • Doświadczona (gość)

    Serial ciągle dobry ,aktorzy wspaniali. Para Zuza iKrzysiek oraz Natalia i Góral doskonale naturalni,ponadto aktorzy o wspanialej dykcji! Niech serial trwa jak najdłuźej

    24.10.2019 17:49
  • To niemoźliwe, zeby zginęli! A ze patrzą na siebie łaskawiej- no cóź, TAKIE Źycie. (gość)

    Zyciowo doświadczona

    24.10.2019 17:39
  • Beata (gość)

    Serial bardzo lubię oglądać ale niektóre wątki są denerwujące jak np. Krzysiek i Zuza. Myślałam, że to " dorosli" i odpowiedzialni ludzie. A Szymon to faktycznie dupek. Dawno powinien wziąść sprawę ojcostwa w swoje ręce. Gołym okiem widać jak jego była go osacza. Asi tylko szkoda.

    24.10.2019 13:40
  • ja -ga (gość)

    W każdym serialu, nawet najlepsze małżeństwo narażone jest na zdradę jednej lub drugiej strony. Scenarzyści w ten sposób zapewniają sobie oglądalność. Miłość i wierność są przestarzałe.....Wkurza mnie to!

    24.10.2019 10:18
  • Natalia (gość)

    Masakra co teraz wymyslaja producenci. Rozwalaja malzenstwo Emilki i Krzyska. Szok. Nie lubie Zuzy bo sie wpiernicza tam gdzie nie trzeba a Krzysiek straci syna na wlasne zyczenie. Ten serial zrobil sie nudny, nie ma Oli Mikolaj ma knajpe. Dno dno dno

    23.10.2019 20:30
  • Luna (gość)

    Eh. Ja juz nie mam siły do tego serialu. Ogladam gura dwa odcinki tygodniowo (za dużo nauki) i w sumie to się cieszę. Krzysiek się robi okropny powinien walczyć o swoje małżeństwo a nie za Zuza się uganiac. Bezsens😝🙁

    23.10.2019 20:04
  • Kacper armatura (gość)

    Czemu wszyscy giną najpierw Karolu a teraz kszysiek i Zuza to się wydaje podejrzane 🤔🤔🤔

    23.10.2019 19:50
  • Ktoś (gość)

    Krzyśkowi powinny przejść muchy w nosie i zająć się Emilka i dziećmi. Powinien być dumny z Emilki że poradziła sobie z trudna sytuacja dla nich..

    23.10.2019 19:33
  • Ktoś (gość)

    Krzyśkowi powinny przejść muchy w nosie i zająć się Emilka i dziećmi. Powinien być dumny z Emilki że poradziła sobie z trudna sytuacja dla nich..

    23.10.2019 19:32
  • Widz (gość)

    Było fajnie a teraz ....szkoda gadać może być jakaś akcja oprócz zwykłego oglądania odcinek w odcinka tak jak z Szymonem i Asia ale to co się teraz dzieje nie ogarniam

    23.10.2019 17:35
  • fifi (gość)

    Zuza i Krzysiek-debilizm. Szymon jeszcze gorszy idiota. Mam wrażenie, że twórcy zaczęli uważać widzów za idiotów którym marzą się tureckie telenowele. Tyle, że nie po to oglądam serial który ma w tytule policjantów aby się odmóżdżać jakimiś bzdurami. Jeszcze trochę takich pomysłów i człowiek zacznie wierzyć że policjantem się zostaje bo jest się za głupim do jakiejkolwiek innej pracy.

    23.10.2019 16:08
  • Gisc (gość)

    Lubię Zuze ale bez Krzyśka dupka. Ma fajna żonę i muchy w nosie. Chyba przestane oglądać.

    23.10.2019 15:47
  • Asia (gość)

    Dla mnie też teraz robi się romansidło. Co sezon to gorszy.

    23.10.2019 14:45
NowszeStarsze