"Policjantki i policjanci" odcinek 632. Wojtek zostanie aresztowany za... bieganie nago po ulicy! Zuza mu pomoże? [CO SIĘ WYDARZY]

W 632. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Wojtek zostanie zatrzymany przez policję! Czy będzie miał przez to kłopoty? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 632. w środę 11.03.2020 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Zuza (Maryla Morydz) nie odwzajemniła uczuć Wojtka (Bartosz Piekarski). W nowych odcinkach serialu policjant rzuci się w wir randek, aby w ten sposób zapomnieć o złamanym sercu. Co z tego wyniknie?

Asia i Szymon znów razem! Zuza będzie samotną matką?Zobacz więcej

W 632. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Niedźwiedzki wyląduje na ulicy... w samych slipkach! Co gorsza, zostanie złapany przez patrol policji, który zaprowadzi go na pobliski komisariat. Z tarapatów będzie musiała ratować go Zuza, która przekona policjantów, aby wypuścili kolegę. Szybko okaże się, że cały incydent był następstwem upojnej nocy, którą Wojtek spędził z tajemniczą kobietą.

Czy po tej nieprzyjemnej sytuacji Wojtek odpuści sobie randki? A może Zuza poczuje zazdrość i jednak zechce związać się z kolegą z pracy? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Życzliwy (gość)

    Wspaniały artykuł! Nie mogę się doczekać gdy 632. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Niedźwiedzki wyląduje na ulicy... w samych slipkach!

    02.03.2020 12:49

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×