"Policjantki i policjanci" odcinek 677. Emilka będzie musiała przyjąć poród Zuzy?! Kowal dostanie silnych skurczy na odludziu [CO SIĘ WYDARZY]

W 677. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Zuza zacznie mieć bóle porodowe w środku lasu! W okolicy będzie tylko... Emilka. Czy żona Krzyśka będzie musiała przyjąć poród? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 677. we wtorek 29.09.2020 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Gdy Emilka (Anna Kukawska) dowiedziała się, że Zuza (Maryla Morydz) jest w ciąży z Krzyśkiem (Wojciech Sukiennik), była w ciężkim szoku! Ostatecznie zrozumiała jednak, że koleżanka nie jest temu winna i nie może się na nią wiecznie gniewać. Jak potoczą się ich dalsze losy?

Dramat Szymona! Zieliński i Zatońska nie będą mogli adoptować Tymka?Zobacz więcej

Już wkrótce przyjaźń pomiędzy Zuzą a Emilką ponownie ożyje. Drawska uratuje nawet koleżankę przez zakusami wścibskiego Juliusza (Bogusław Kudłek), który będzie chciał rozpowiedzieć wszystkim o ciąży Kowal. W 677. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Emilka pomoże Zuzie w przewiezieniu łóżeczka dziecięcego z jednej z podwrocławskich miejscowości.

Gdy obie kobiety będą przejeżdżać przez spory las, ich auto nagle zacznie dziwnie się zachowywać. Okaże się, że złapały gumę. Emilka nie będzie umiała naprawić usterki. Jakby tego było mało nieoczekiwanie Zuza zacznie mieć bóle porodowe. Jej towarzyszka wpadnie w panikę! Nie ma bowiem pojęcia, co robić w tej sytuacji.

Czy żona Krzyśka (Wojciech Sukiennik) będzie musiała przyjąć poród Zuzy? A może to tylko fałszywy alarm? Odpowiedź poznamy w 677. odcinku serialu "Policjantki i policjanci"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zygmuny (gość)

    Skurczów, a nie skurczy. Skurczy to się w zimnej wodzie😜

    17.09.2020 09:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×