"Policjantki i policjanci" odcinek 680. Koronawirus w serialu? Góral i Krzysiek muszą schwytać bandytów z "sanepidu" [CO SIĘ WYDARZY]

W 680. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krzysiek (Wojciech Sukiennik) i Góral (Paweł Kowalczyk) kryminalną zagadkę z epidemią w tle. Czy to aluzja do obecnych wydarzeń związanych z koronawirusem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 680. w piątek 2.10.2020 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Serial "Policjantki i policjanci" to nie tylko świetna rozrywka, produkcja ma bowiem również walor edukacyjny. Widzowie mogą dowiedzieć się, jak działają przestępcy, aby uniknąć kłopotów.

Emilka będzie musiała przyjąć poród Zuzy?! Kowal dostanie silnych skurczy na odludziuZobacz więcej

W 680. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krzysiek (Wojciech Sukiennik) i Góral (Paweł Kowalczyk) dostaną zgłoszenie w sprawie kradzieży. Poszkodowana będzie podejrzewać, że za wszystkim stoi jej współlokator. Mężczyzna jednak wszystkiego się wyprze. Policjanci będą mieli twardy orzech do zgryzienia.

Okaże się jednak, że kilka dni wcześniej pracownicy sanepidu robili tam dezynfekcję w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Co więcej, nikt poza współlokatorem poszkodowanej nie wpuszczał ich tego dnia do swojego mieszkania. Funkcjonariusze z patrolu będą musieli znaleźć fałszywych speców od dezynfekcji.

Podobne przestępstwa były i są popełniane w trakcie epidemii koronawirusa. Ludzie boją się epidemii i chcą zabezpieczyć się przed zakażeniem. Jest to doskonała okazja dla złodziei i oszustów. Bardzo dobrze, że twórcy serialu "Policjantki i policjanci" postanowili uświadomić ludzi o istniejącym zagrożeniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×