"Policjantki i policjanci" odcinek 727. Kaśka jest oszustką! Oskubie Górala z pieniędzy i zniknie bez śladu... [CO SIĘ WYDARZY]

W 727. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Kaśka zgarnie pieniądze na mieszkania i... zniknie bez śladu! Góral padł ofiarą oszustki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 727. we wtorek 9.03.2021 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Góral (Paweł Kowalczyk) po latach odnowił kontakt z Kaśką (Natalia Pośpiech), swoją pierwszą miłością. Gdy dowiedział się, że kobieta jest w ciąży i chce uciec od męża-tyrana, bez wahania postanowił jej pomóc. Jaka jednak jest prawdziwa historia kobiety?

"Komisarz Mama". Paulina Chruściel kradnie show w nowym serialu Polsatu! Będzie HIT? Oceniamy cały 1. sezon!Zobacz więcej

Kaśka naciska na Miłosza, aby wziął kredyt i kupił dla nich nowe mieszkanie. Szymon (Paweł Monsiel) będzie mu to odradzał, ale Góral nie będzie umiał odmówić. W 727. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Bachleda w końcu ulegnie i przekaże ukochanej pieniądze na zaliczkę. Później wróci na patrol.

Gdy wróci do domu po skończonej pracy, okaże się, że... Kaśka zniknęła bez śladu! Kobieta nie będzie też odbierać telefonu. Wszystko będzie wskazywało, że policjant padł ofiarą oszustki. Miłosz nie będzie mógł jednak uwierzyć w taki obrót spraw. Będzie przekonany, że za zniknięciem dziewczyny stoi jej mąż.

Policjant postanowi w końcu skonfrontować się z mężczyzna, który miał latami znęcać się na jego ukochaną. Co odkryje? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olii (gość)

    A kiedy jakaś nowa milość dla niego♡.♡

    24.03.2021 16:19
  • Zxy (gość)

    Niech wywalą tego głupiego Arka z serialu i Natalia do Miłosza.

    22.03.2021 13:25
  • J. K (gość)

    Góral twardy da radę wieżę wniego

    16.03.2021 09:14
  • Helka (gość)

    Ja też kibicowalam Natalii i Goralowi! Może jeszcze będą razem!

    14.03.2021 13:35
  • Agnieszka (gość)

    Powinien góral znaleźć ja i zamknąć do wiezienia za kradzież

    09.03.2021 23:33
  • Anonimowy c (gość)

    Zawsze wolałam go z Natalią, ale nie wciskają jej ratownika. A co do Kaśki wykorzystała go, jego miłość, to,że chodzili ze sobą lata temu. Może i naiwny, ale czy można było się spodziewać, że bliska, znajoma osoba może nam coś takiego zrobić. Oni znali się od dziecka.

    09.03.2021 09:53
  • Anonimowy (gość)

    Agencja detektywistyczna Krzysztofa zapały i ta jego pracownica która jest oszustka z informatykiem z drugim oszustem z Komendy pasują do siebie ale mam nadzieję że zapala przejszy na oczy

    09.03.2021 06:24
  • Mateusz Bączek (gość)

    Powinien ja odnaleźć i zakuć w kajdanki

    07.03.2021 19:15
  • Anty rudy (gość)

    A moze w koncu ktoś odstrzeli Darka Wiśniewskiego...

    07.03.2021 18:23
  • Piotr (gość)

    Powinien ją odszukać i zastrzelić.

    06.03.2021 09:31
  • Jaro (gość)

    Biedny góral. Sam sobie winien

    05.03.2021 13:30
  • Mateusz (gość)

    Od początku wiedziałem że z nią jest coś nie tak

    05.03.2021 11:17
  • Pablo (gość)

    Szkoda Górala. Teraz za oszustkę będzie musiał zapłacić

    05.03.2021 09:38
  • Czarownica (gość)

    Od początku jak się pojawiła to wiedziałam,że nic dobrego z tego nie będzie ,co za duren,a mówią ,że kobiety naiwne,oglądam ten serial i wiele wątków odgaduje przed końcem serialu.Mam dar przewidywania,a rudy też w końcu się doigra wredny k...s

    04.03.2021 21:26
  • precz z preczem (gość)

    Jak myślał ogonkiem a nie głową to tak ma. Też tak miałem

    04.03.2021 20:36
  • GOSIA (gość)

    Wiedziałam!!!!!!!!!!!!!

    04.03.2021 14:51