"Policjantki i policjanci" odcinek 748. Góral zacznie pracować jako taksówkarz. Przez Kaśkę straci wszystko? [CO SIĘ WYDARZY]

W 748. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" zacznie pracować jako taksówkarz. Czy uda mu się wyjść z długów, w które popadł przez Kaśkę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 748. w środę 7.04.2021 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Kaśka (Natalia Pośpiech), miłość Miłosza (Paweł Kowalczyk) sprzed lat, okazała się oszustką. Kobieta zwiała z pieniędzmi, a policjant został z gigantycznymi długami! Czy uda mu się wyjść na prostą?

Natalia zginie na służbie?! Arek stoczy dramatyczną walkę o jej życie!Zobacz więcej

Góral musi wyprzedać wszystkie sprzęty ze swojego mieszkania, ale to i tak za mało... Długi wciąż będą rosnąć. Policjant nie będzie miał pieniędzy na opłacenie bieżących rachunków i w jego mieszkaniu zostanie w końcu wyłączony prąd.

Szymon (Paweł Monsiel) będzie próbował przekonać kolegę, aby zaczął szukać Kaśki. Jeśli dziewczyna nie poniesie konsekwencji swoich czynów, Góral nigdy nie wyjdzie na prostą. Bachleda jednak będzie musiał zająć się najbardziej pilnymi długami i zacznie szukać dodatkowej pracy.

W 748. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" zacznie pracować jako taksówkarz. Już jego pierwszy kurs będzie miał bardzo zaskakujący finał. Czy poradzi sobie w pracy na dwa etaty? Aby poznać jego dalsze losy, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu TV4!

Natalia zginie na służbie?! Arek stoczy dramatyczną walkę o jej życie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Amman (gość)

    Taksiarz dobrze, że nie jak Zapała wpakuje się w jakąś Beatkę.

    01.04.2021 11:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×