"Policjantki i policjanci" odcinek 749. Córka Leny znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Wpadnie w ręce uzbrojonych bandytów [CO SIĘ WYDARZY]

W 749. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Ania, córka Leny, wpadnie w ręce uzbrojonych bandytów! Czy Kamińska zdoła ocalić jej życie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 748. w środę 7.04.2021 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Lena (Alicja Dąbrowska) samotnie wychowuje nastoletnią córkę, Anię (Magdalena Śliwka). Nie jest to zadanie łatwe, ale policjantka bardzo ją kocha i jest gotowa zrobić dla niej wszystko! Już wkrótce będzie musiała zaryzykować własne życie i karierę, aby ją ratować...

Natalia zginie na służbie?! Arek stoczy dramatyczną walkę o jej życie!Zobacz więcej

W 749. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" ciężarna koleżanka Ani poprosi ją i Lenę o pomoc w wyborze ubranek dla swojego dziecka. Niestety Kamińska zostanie pilnie wezwana na komendę i dziewczyny będą musiały iść tam same. W pewnym momencie do sklepu wtargną uzbrojeni bandyci!

Akcją odbicia zakładników i schwytania bandytów dowodzić będą Szulc (Paweł Palcat) i Witacki (Paweł Okoński). Negocjacje nie będą przynosić rezultatów, więc w grę zacznie wchodzić rozwiązanie siłowe. Sytuacja zaogni się jeszcze bardziej, gdy koleżanka Ani dostanie skurczów porodowych!

Góral zacznie pracować jako taksówkarz. Przez Kaśkę straci wszystko?Zobacz więcej

Bandycie wpadną w panikę, a Lena będzie kłębkiem nerwów. Policjantka otrzyma polecenie, by wycofać się ze sprawy napadu. Ta mimo to nie zamierza jednak zostawić córki. W końcu dojdzie do starcia z bandytami! Szulc zostanie ranny, ale zakładnicy wyjdą z akcji bez szwanku.

Córka Leny od razu rzuci się w ramiona matki. Policjantka będzie miała jednak poważny problem. Za niesubordynację grozi jej nawet utrata pracy... Co zrobi Witacki? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×