"Policjantki i policjanci" odcinek 751. Ojciec Szymona zatrzymany przez policję! Asia pomoże mężowi udowodnić jego niewinność? [CO SIĘ WYDARZY]

W 751. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Szymon dowie się, że jego ojciec został oskarżony o korupcję i współpracę z przestępcami! Czy wspólnie z Asią zdoła udowodnić jego niewinność? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" odcinek 751. w poniedziałek 12.04.2021 o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Szymon (Paweł Monsiel) nie chciał podjąć się leczenia w klinice niepłodności i miał już dość ciągłych starań o dziecko... Po kolejnej kłótni z Asią (Magda Szczepanek) w końcu postanowił się od niej wyprowadzić. Co gorsza, na skutek nieporozumienia jego żona jest przekonana, że Zieliński ma kochankę.

Serial obchodzi jubileusz! Jak Zuza, Inga, Patrycja i Anka wyglądały w pierwszym sezonie?Zobacz więcej

W 751. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Asia i Szymon wciąż nie będą ze sobą rozmawiać... Gdy Zieliński dotrze na komendę, dowie się, że jego ojciec (Maciej Tomaszewski) został zatrzymany przez policję na wniosek Izby Dyscyplinarnej. Jest podejrzany o branie łapówek i kontakty z przestępcami.

Szymon nie będzie mógł uwierzyć w winę ojca i od razu rozpocznie śledztwo w tej sprawie. Również Asia będzie poruszona losem Jana i postanowi pomóc mężowi. Zielińska szybko wpadnie na pewien trop, dzięki czemu ostatecznie uda się zdobyć dowodu na niewinność prokuratora.

Po służbie Asia i Szymon odbędą poważną rozmowę. Policjant postanowi przeprosić ukochaną i zapewni ją, że chce mieć z nią dziecko. Jak Asia zareaguje, gdy to usłyszy? Czy Zielińscy znów będą razem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×