"Policjantki i policjanci” odcinek 941-945. Dyżurny ma informacje na temat włamania do domu Białacha! Ten kontynuuje prywatne śledztwo w sprawie swojej córki [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Policjantki i policjanci” odcinek 941-945. - streszczenia. Pojawiają się nowe informacje w sprawie włamania do domu Białacha. Policjant kontynuuje śledztwo w sprawie córki. Natalia i Marek badają okoliczności zatrucia ciężarnej kobiety. Podejrzewają, że to nie był przypadek, a ofiara coś ukrywa.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV4!

W nowych odcinkach serialu "Policjantki i policjanci” zobaczymy jak Białach kontynuuje swoje prywatne śledztwo w sprawie swojej córki. Wyjdą na jaw nowe informacje o włamaniu do jego mieszkania. Oprócz tego patrol szósty będzie badać sprawę zatrutej, ciężarnej kobiety, która zdaje się zatajać prawdę.

Lena i Emilka uratują młodego mężczyznę z rąk zbirów. Nie będą wiedziały, że to pociągnie za sobą wydarzenia, które w przyszłości mogą uprzykrzyć im życie. Jakie będą konsekwencje tego czynu?

Streszczenia odcinków prezentujemy w galerii. Zobacz co się wydarzy!

Zobacz galerię

"Policjantki i policjanci" o czym jest serial?

"Policjantki i policjanci" to polski serial obyczajowo-fabularny o tematyce kryminalnej, emitowany od 29 września 2014 na antenie TV4. Serial przybliża z historię z początku czworga, a później ośmiorga głównych bohaterów - policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Poznajemy ich zmagania nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Akcja toczy się podczas patrolowania przez bohaterów ulic Wrocławia, jak i podczas interwencji, oraz na komendzie. Drugą serię rozpoczął pełnometrażowy film "Pokój 112 – Policjantki i policjanci", który został obejrzany przez ponad milion widzów, trzecią zaś – "Wierna jak pies. Policjantki i policjanci".

Komentarze

Skomentuj
  • Aseret (gość)

    Najlepszy serial,obok Na Wspólnej i Wydział kryminalny tylko te da się oglądać 👍👍👍

    16.10.2022 09:03
  • Bartek (gość)

    To fajne odcinki włamanie do Bialacha ten włamywacz to sprytny gosc

    01.10.2022 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×