"Policjantki i policjanci" odcinki 430-434. Dramatyczny początek 9. sezonu! Mikołaj zginie ratując Olę i jej syna? [ZWIASTUN+STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Na otwarcie nowego sezonu „Policjantek i Policjantów” – już w poniedziałek o godz. 19 w Czwórce – nie zabraknie mocnych wrażeń. Gdy na komendzie, pełnej pracowników i dzieci ze szkolnej wycieczki, trwa szaleńczy wyścig z czasem odmierzanym przez zegar tykającej bomby, za miastem Białach zagląda śmierci w oczy, usiłując uratować Wysocką i jej syna z rąk bandytów.

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Kiedy Karolina Rachwał robi co może, by w ciągu sekund ewakuować ludzi z komendy, Szymon Zieliński, ryzykując życie, podejmuje desperacki krok… Tymczasem Mikołaj, nieświadomy, że pieniądze na okup zostały podmienione, wystawia się na wściekłość porywaczy, którzy strzelają mu prosto w serce. Wysocka wyrywa się do leżącego bez znaków życia Białacha, ale zostaje wepchnięta razem z Markiem do samochodu i wywieziona. Jest zdruzgotana, ale przede wszystkim musi uspokoić syna przerażonego ich położeniem i opłakującego śmierć Mikołaja… W pierwszych odcinkach nowego sezonu trudne chwile czekają Emilkę, która odkryje tajemnicze SMS-y i spotkania męża, a to szczęście uśmiechnie się wreszcie do Dyżrunego Jacka.

W pierwszym odcinku nowego sezonu o numerze 430. znajdujemy się na komendzie, gdzie do wybuchu bomby zostały sekundy. Nie wiadomo, czy policja zdąży ewakuować personel i dzieci ze szkolnej wycieczki.Tymczasem za miastem bandyci pakują Wysocką i Marka do samochodu. Nim odjadą, oddają strzał do Białacha.

Kryzys w małżeństwie Zapałów! Emilka i Krzysiek rozstaną się?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W 431. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" patrol 07 dostają wezwanie do bójki w parku. Jeden z poszkodowanych obudził się w krzakach po biznesowym spotkaniu. Na jego ciele w tajemniczy sposób pojawił się dziwny tatuaż. Na komendzie echa afery bombowej. Czy komisarz Kowal utrzyma się na stanowisku? Do prokuratora Zielińskiego dociera fakt, że był to zamach na jego syna...

W kolejnym odcinku serialowego hitu Czwórki załoga patrolu numer 5 trafiają na patologiczną rodzinę. Zastraszona dziewczynka twierdzi, że boi się zmarłej matki. Okazuje się, że kobieta żyje, ale jest więziona przez niezrównoważonego męża. Rachwał dostaje tajemnicze zaproszenie na kolację. Jest zaskoczona, gdy na miejscu czeka na nią niespodziewany gość. Pojawia się tam ktoś jeszcze. Morawska wpada na Dyżurnego. Dla obojga jest to niezręczne spotkanie. Dyżurny wygrywa kurs gotowania. Zaskoczony odkrywa, że ktoś przygotował mu niespodziankę.

W 433. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" patrol nr 6 jedzie do striptizerki, z którą widziano chłopaka, który zaginął. Wszystko się komplikuje, gdy nieoczekiwanie zjawia się biologiczny ojciec chłopaka. Policjanci postanawiają go śledzić. Drawska zauważa dziwne zachowanie Zapały, zaczyna nabierać podejrzeń, że Krzysiek może mieć romans. Zapała dostaje tajemniczy SMS, znika z domu okłamując Emilkę. Dyżurny przeżywa wspólne gotowanie z Morawską. Częstuje policjantów swoją popisową potrawą.

Wielkie zmiany w nowym sezonie serialu! Co dalej z funkcjonariuszami? [KIEDY PREMIERA?]Zobacz więcej

W 434. odcinku siódmy patrol pracuje nad sprawą włamania do antykwariatu. Śledztwo z pozoru jest proste, ponieważ włamywacz został zarejestrowany na monitoringu. Tylko, czy to na pewno on...? U Zatońskiej zjawia się prokurator Zieliński. Przeprasza za swoje wcześniejsze zachowanie. Chciałby się jakoś zrehabilitować. W międzyczasie zdegradowana Zuza Kowal dostaje nieoczekiwaną ofertę pracy. Na jej drodze staje były komandos i mistrz walki wręcz - Radosław Małecki.

"Policjantki i policjanci" odcinki 430-434. - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
 • Wika (gość)

  Nie zgadzam się żeby Karolina zginęła przez tego Borysa bo pasowała do Mikołaja i to dwie postacie które bardzo lubię w tm serialu do piątku 19:00

  29.11.2018 20:29
 • mikołaj (gość)

  Mikoła 100 kola

  21.09.2018 11:52
 • mikołaj (gość)

  mikołaj koliwia mia ksia 1000 zl emlia ma 4000zl

  21.09.2018 11:47
 • Xyz (gość)

  Mikołaj żyje. Miał kamizelkę.

  03.09.2018 11:29
 • Ela (gość)

  Zabija Bialacha? O nie.

  02.09.2018 15:12
 • fan (gość)

  niech mikołaj przeżyje

  01.09.2018 21:07
 • Super (gość)

  Role naprawdę świetnie. Uwielbiam takie sceniariusze. Kocham to. ❤️❤️❤️❤️

  31.08.2018 19:10
 • M9del8ndżka (gość)

  To straszne ale skoro chciał odejść z filmu Jak mu nie szkoda upuścić takiej fuch To jdst failowe

  31.08.2018 15:46
 • fanka (gość)

  nie zgadzam się na śmierć Mikołaja ja bardzo lubię te postać. szkoda było mi też Mieszka który wynosił humoru na komendę. chłopaki z tego serialu są przystojni. A o Ali wiedziałam że jest zła. do poniedziałku do 19:00

  31.08.2018 12:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×