"Policjantki i policjanci" odcinki 478-481. Doris porywa Marka, aby odzyskać spadek! Czy Wysocka uratuje przybranego syna? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+WIDEO]

Marek, przybrany syn Oli Wysockiej, znów znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie! Doris, babcia chłopca, porwie go, aby zdobyć pieniądze ze spadku przysługującego jej wnukowi. Czy policjanci zdołają go uratować? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Policjantek i policjantów"!

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

Doris (Halina Chmielarz) znienacka pojawiła się w życiu swojego wnuka, Marka (Szymon Kuryło). Szybko jednak zaczęła rywalizować o jego względy z Olą (Magda Malcharek), przybraną matką chłopaka.

Szymon Zieliński nie zostanie komandosem! Jak zareaguje na to jego ojciec? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 478. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Aleksandra Wysocka spotyka się z prawnikiem, który ma dla niej ważne informacje. Dziadek Marka przepisał mu pokaźny spadek. Doris nie potrafiła się pogodzić ze sposobem, w jaki zostały rozdysponowane pieniądze i teraz jest gotowa zrobić wszystko, by odzyskać majątek. Jak daleko jest w stanie się posunąć?

Okazuje się, że kobieta nie cofnie się przed niczym. Porywa chłopca i faszeruje go lekami psychotropowymi. Oznajmia, że odda go tylko jeśli otrzyma pieniądze ze spadku. W 481. odcinku serialu pojawia się nadzieja na uwolnienie Marka z rąk psychopatki. Policyjnym technikom udaje się ustalić miejsce pobytu porywaczki. Na miejsce natychmiast ruszają uzbrojeni funkcjonariusze! Czy policjantom uda się ocalić Marka? A może Doris zdoła wywieźć chłopca za granice? Jeśli interesują Was losy tych bohaterów, koniecznie śledźcie kolejne odcinki serialu "Policjantki i policjanci" w TV4!

Karolina i Borys razem na kolacji! Rachwał zapomni o Białachu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobaczcie co Halina Chmielarz mówi o postaci Doris!

Komentarze

Skomentuj
 • Dhdhddhdf (gość)

  Hej hej Enej Eden Dsndjdh

  10.11.2018 09:12
 • mariusz (gość)

  ta Doris to głupia pijawka chciwa na kase

  08.11.2018 20:05
 • Tanczacy (gość)

  Wredna sucz

  05.11.2018 16:37
 • Jc (gość)

  Wredna baba Nie lubię jej

  30.10.2018 18:02
 • Ola Wysocka (gość)

  Niech mu tylko coś zrobi to nie ręczę za siebie

  30.10.2018 17:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×