"Policjantki i policjanci" odcinki 479-482. Szymon Zieliński nie zostanie komandosem! Jak zareaguje na to jego ojciec? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Szymon Zieliński w serialu "Policjantki i policjanci", pomimo wielu treningów i wyrzeczeń, nie dostanie się do służb specjalnych. Jak zniesie porażkę? Czy pomoże mu Asia?

Multimedia

"Policjantki i policjanci" od poniedziałku do piątku, o godz. 19:00 w TV4! - sprawdź program TV

W 479. odcinku serialu "Policjantki i policjanci" Szymon Zieliński (Paweł Monsiel) otrzyma w końcu wyniki selekcji do jednostki specjalnej. Młody policjant od tygodni nie myślał o niczym innym. Bez wytchnienia trenował pod okiem Małeckiego i dzielnie znosił jego wybryki. W końcu dotarły do niego wyniki selekcji. Niestety, Zieliński nie został przyjęty.

Skandal w Akademii Policyjnej! Kursanci nagrają komisarz Kowal pod prysznicem? [STRESZCZENIE ODCINKA+WIDEO]Zobacz więcej

Teraz policjant będzie musiał przełknąć gorzki smak porażki. Nieoceniona może okazać się tu pomoc jego partnerki z patrolu, czyli Joanny Zatońskiej (Magda Szczepanek). Czy będzie mógł liczyć na przyjaciółkę? Już od dawna widać, że mają się ku sobie. Wydaje się, że z takim wsparciem Szymon poradzi sobie z niepowodzeniem.

Romans Jaskowskiej z ojcem Szymona! Zobacz gorące zdjęcia pani komendant! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dużo gorzej zareaguje jego ojciec. Prokurator Jan Zieliński (Maciej Tomaszewski) bardzo nerwowo zareaguje na niepowodzenie syna. Ostatecznie, w 482. odcinku serialu, podczas kłótni z Renatą Jaskowską (Małgorzata Kałuzińska) dostaje zawału! Czy jego życiu będzie groziło niebezpieczeństwo! Aby się tego dowiedzieć śledźcie losy bohaterów serialu "Policjantki i policjanci" w TV4!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Szymon Czajka (gość)

  Oczywiście

  06.12.2018 21:49
 • Szymon Czajka (gość)

  Karolino Rachwał ja cię kocham

  06.12.2018 21:48
 • Cześć (gość)

  Fajny serial☺

  29.10.2018 00:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×